Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pożegnanie [n16 2.2 di 110km]


Motyl22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze.

 

Po 4 latach uzytkowania opuszczam forum.Almera trafiła w nowe ręce, wiem ze bedzie im sluzyla dlugi czas. Dziekuje Wam za wszystkie porady dotyczace mojego autka. Teraz nowym nabytkiem u mnie jest Peugeot 307 po lifcie rowniez diesel :)

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. Na pewno lepiej wykonany niż N16. Jesli masz tam 1.6HDi 110KM to całkiem sympatyczny silnik. Co prawda jeździłem nowszym 8 zaworowym ze 112KM ale myślę, że 16 zaworowy niewiele się rózni. :)

Jesli trafiłes fajna sztukę której elektronika nie była łatana u mietka, to powinienes być zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu zamieniłem n16 na peugeota 407, ale jakoś nie mogę przestać zaglądać na to forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dużo ludzi się przesiada na tę lepszą część francuskiej motoryzacji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zakupilem 307 2g 2.0 hdi 136 km 320 mm lata to jak nie wiem niby nie bity jechalem czujnikiem lakieru, 2 dekry 2010 i 2012 pzrebieg na nich 186 wymieniona dwumasa. ogolnie lata mimo ze wczoraj wyskoczyl blad i odczytalem ze z egr ale nic sie nie dzieje nie wariuje tzreba rozebrac i wyczyscic m,usze sie sporo nauczyc o tym aucie ale wygodnie sie tym lata, z nissana tez bylem zadowolony mimo ze  nieuki w moim miescie potrafia psuc auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N16 nie miałem, jeździłem okazyjnie tą z silnikiem 1.8. Jak dla mnie wykonanie tego auta oraz prowadzenie tragiczne i przesiadka na obojętnie jaki samochód to będzie niebo a ziemia ;) N15 w latach swojej świetności na tle konkurencji wypadała super, bo była bardzo dopracowanym samochodem, a materiały użyte do produkcji były najwyższej jakości, tak N16 to zupełne zaprzeczenie swojej poprzedniczki.

 

N15 wymieniłem na Accorda VI i nie żałuję, celowałem w Primerę P11.144 - ale jak u handlarza te 2 auta stały obok siebie i je sobie porównałem to niestety, ale Nissan się chowa. Niby klasa ta sama, a między Accordem a Primerą ogromna przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić wspolczesnego odbiorcy nissana. Juz po materialach wnętrza widać ze te samochody to lipa. Kupują je chyba tylko osoby bardzo nieświadome tego w co sie pakują. Byc moze nissan jpn i USA to inna bajka, ale to co idzie na Europę to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chłopaki jakby ktos potrzebowal kola zimowe na stalowkach  to posiadam + oryginalne kolpaki nissana nieponiszczone cena za 4 kola (felgi z oponami verdenstein 2 dobre + 2 opony jeszce jeden sezon polataja) 150 zl za komplet, posiadam jeszce szczeki zaciski jarzmo do przodu i to oddalbym za 30 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...