Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Koncept LPG do VQ35DE


kn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie no fajne pędzidło, Renia podoba mi się za schowki :D siedzenia - konfiguracja :D  jest ich pełno no i ten zestaw co masz pod maską :D ale to już kawałek nissana :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jednak trochę LPG zwiewa przy FFL po wymianie :/

Wymienię zaciski z węży na cybanty. 

 

Trochę jakiś czas temu nawet jeździłem z układem foteli z tyłu 2 + 2 z czego środkowa para tyłem do kierunku jazdy  - taka imprezowa konfiguracja ;) Ale w Ody też możesz tak przestawiać różnie, co nie? 

 

A co do schowków to trochę owszem ich jest, standardowy widok:

 

espace%2520inside.jpg

 

 

I japy otwarte (5), może na zdjęciu nie widać, ale ogólnie są dosyć duże:

inside%2520open.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ody nei ma tyle schowków :D a jedyne co to można zrobić dwa z trzech w drugim ale nie przesuwać no i tylne się chowają albo jeden albo podwójny,

dziwne z tymi zaciskami u mnie trzymają już 3 lata :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym ten temat

 

o tym że nie dali zegarów w aucie ? trzeba samemu pomontować ?

bo to ta uboższa wersja :D bez zegarów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bez zegarów - jedziesz na czuja :) 

 

A teściowa siedząca w ostatnim rzędzie milknie po przekroczeniu 200 ;)


.... i zaciski zamienione na cybanty. Teraz nic nie nawiewa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zastosowałem coś takiego (na alledrogo jako: obejma zaciskowa gbs):

gbs,obejmy,w1_mala_front_sklep.jpg

wymiary 17-19mm (wąż 19) i siedzi bardzo dobrze, szerokość opaski trochę mniejsza niż długość króćca filtra fazy ciekłej, zaokrąglone krawędzie. Na zwykłych ślimakowych opaskach przecięło mi węża (ostre krawędzie), więc po wymianie węża nie chciałem ich ponownie zakładać. Test szczelności zaliczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz kupiłem mocniejsze moze dlatego coś nei tak z tamtymi, choć u mnie działaja i jest OK, osobiście do niedawna używałem skręcanych ale nie ślimakowych, teraz praktycznie wszędzie sprężyste i zaciskowe :D nie trzeba nic kręcić tylko ściskać :D no i dociskają cały czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się też nad sprężystymi ale że kupowałem kilka rzeczy od jednego gościa to wziąłem, co miał. Poprzednio były takie:

norma_opaska16-27_2.jpg

Te co DINO wrzuciłeś to i tak sporo solidniej wyglądają niż moje poprzednie. Zauważyłem też, że żeby przy wymianie nie uszkodzić przewodów i żeby się z nimi nie szarpać warto posmarować króćce filtra jakimś smarem/olejem (używam silikonowego). Króciec ma próg (zgrubienie) więc wąż i tak się nie zsunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby zdjąć wąz z filtra, trzeba spróbować przekręcić filtr albo kombinerkami złapać i przekręcić wąż i wtedy bez problemu zdejmiemy, ważne aby "zerwać" połączenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dramatu nie ma, :D może by jeszcze można było coś wydłubać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę, że jest spoko :) 

 

Ogólnie też dobrze, że na benzynie trzyma serię - moc mierzona na kołach, po stratach automatycznej skrzyni biegów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze skrzynią już jest OK??? bo jak Renia była u mnie to coś nei tak było :D 

PS> odpaliłem CLIPA :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, taki autobus w automacie :D dobrze by było podpiąć i sondę i program aby zerknąc co się dzieje, choć dramatu nei ma :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś czytałem że są takie niby szeroko ale powyżej jakiś obrotów idzie OL ....

 

w sumie u virusa w c70 ma szerokopasmowca i od 5000rpm spada afr i przy obcince dochodzi do 12  wiec ecu sprytne (zwłaszcza jak kręciliśmy MBC)

ale zeby zrobili tak że od 3 tyś idze w 11,5 to było by ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee a nei lepiej zapłonem ? bo dolanie nic nie da, mieszanka zacznie byc mniej palna 


 

Dino masz log worksa na kompie ?

nie, zegar mi wystarcza ale moze załaduje i będe miał wszytko na kompie bez zegara :D no i może hmmm LM2 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...