Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Koncept LPG do VQ35DE


kn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.jako,że temat ma tytuł jaki ma i jestem z nim chcąc niechcąc "związany" pozwolę sobie zapytać.przymierzam się do wymiany świec zapłonowy,czy któryś z znawców tematu mógłby podpowiedzieć jakie poleca?!?!a może ktoś bardziej obeznany pokieruje mnie do tematu w którym coś więcej jest na temat świeczek.z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszczee nie zdemontowałem.na 99% są jeszcze oryginalne,jak wiekszosc części w moim  aucie.pewnie denso.


zmiejsza sie przerwe w platynowych czy nie.bo zdania na forum sa podzielone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa numer bo denso ostatnio brałem do małej Hani za 11zł a do Ody za około 40zł nazwa nic nie mówi musi być numer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem NGK PLFR5A-11, platynowe. Według mnie pracują poprawnie, hamownia pokazała fabryczną moc. 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zmniejszałeś Dino wtedy co? 

Teraz mam bez zmiany odstępu i nie widzę jakoś większej różnicy w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po wykreceniu świec okazało się że mam NGK irydowe DILFR5A11.stwierdzam że są stosunkowo młode i wyglądają całkiem ok.sam iskrownik i elektroda są czyste natomiast "szyjka" świecy czyli końcowka gwintu jest okopcona czarną sadzą.Czy tak powinno to wyglądać czy raczej nie.dodam że spalanie gazu od jakiegoś czasu wzrosło.za wszystkie sugestie z góry dziękuję. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I dzisiaj byłem u Adama, który pomierzył auto, zbadał AFR i różne takie. Zrobiliśmy trochę intensywnych przejazdów testowych i Adam zrobił trochę magii :) 

Teraz to muszę ponownie pojechać na hamownię :) 

Stan kilometrów na LPG to 60kkm. 

Jak auto się zachowuje i jeździ to może się tutaj wypowie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :)

 

Autko jedzie bardzo fajnie, jest lekki rozjazd korekt na bankach (na pb), możliwe, że jakaś mikro nieszczelność. Co do strojenia lpg to auto lekko przelane, z afrem pod koniec obrotomierza (6,5k RPM) schodzącym poniżej 11 (gdzie na benzynie afr ok 12,4). Zostało to skorygowane, zobaczymy jak wpłynie na KM i Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

... i po 85kkm poddały się wtryski LPG, weszły nowe Barracudy (jeden całkiem siadł). 

Po wymianie kompletu wtrysków, węży, filtrów śmiga dalej ;-) 

Spalanie trzyma się w okolicy 16l

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...