Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[n16] czy warto odświeżać auto


bombastik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , mam takie pytanie czy warto odświeżać ( ładować kasę w 12 letnie auto ) almere n16 : rocznik 2002 silnik 1.8 114KM  przebieg 140 tyś stan samochodu oceniam na 4- ale chciałbym przynajmniej 5+

Już piszę o co mi dokładnie się rozchodzi , niestety nie mam wystarczających środków na koncie na zmianę na inne  auto i zastanawiam się nad odświeżeniem stanu technicznego jak i wizualnego auta czy jest to opłacalne ?

Jak sądzicie  ile taka zabawa we własnym zakresie  na wzór znanych programów typu " fani czterech kółek " czy polska wersja

" Samochód Marzeń kup i zrób " mogła by kosztować czy równoważyło by się to z wydaniem takiej samej ilości pieniędzy co dołożenie do kupna np. nowszej almery  z końca produkcji 2006r w jakiejś najbogatszej wersji , czy ktoś z was próbował coś takiego zrobić ze swoją almerą co warto wymienić i jakie są koszty w przybliżeniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dokładnie chcesz zrobić.. jeśli porządnie zrobić zawieszenie, hamulce, poprawić blacharkę to myślę,że warto jeśli nie chcesz sprzedawać na razie auta. będziesz miał pewne auto. jak tą kasę dołożysz i kupisz coś nowszego to nie wiesz dokładnie co to za auto.. i może się okazać,że będziesz w to nowe auto musiał włożyć kasę także.. ale jak chcesz dokładać jakieś navi, climatronic i inne opcje to już się nie opłaca.. sprzedać i kupić z tym co koniecznie potrzebujesz mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Jestem w takiej samej sytuacji i na razie powoli dokładam kase do almerki. Przestane dopiero jak trafie na naprawde pewne auto. Oczywiscie nawet nowe auto wyjezdzajace z salonu nie jest 100% pewne, ale trzeba szukac i czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...