Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Xtrail T31- czujniki cofania


lp78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Które czujniki cofania polecacie do T31 ? Szukam jakiś sprawdzonych dobrych zestawów, które można samemu założyć. 

 

Dzięki za info

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję poszukać całego oryginalnego zestawu używanego. Jeśli nie znajdziesz to zestaw valeo ale też nie jest dobry w stosunku do oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy taki zestaw uzywany tzn czujniki i modul bez problemu podlacze u siebie ? Przecież ten moduł pod coś musi być podpięty tak ? a co daje sygnał dzwiękowy ?

 

Znalazłem coś takiego :

http://allegro.pl/czujnik-cofania-pdc-czujniki-nissan-x-trail-t31-09-i4156682806.html

ale wydaje się - że czegoś tutaj brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno brakuje instalacji ale tu wystraczyłoby znalezienie masy oraz + z wstecznego. Do tego sygnal +i- na buzzer. Nic tam więcej nie ma. Reszta, jeśli jest służy do wizualizacji, która do niczego nie jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie, jaką średnicę ma otwór montażowy pod oryginalne czujniki ? Czy oryginalne są ukośne patrząc na nasz zderzak tylny ?

 

Panowie, już średnica nie ważna :) pytanie jak oryginalny moduł jest podłaczany ? bo mam sam moduł z czujnikami. zasilanie jak sądzę to to 4ro pinowe wejście - ale czy ktoś może mi np pokazać zdjęcie jak to u niego wygląda ? tzn na które wejście co jest podłaczone? bo buzzer to pewnie to 3pinowe wejście- aczkolwiek pewnie używa tylko dwóch - których ?

 

z góry dziękuję

Panowie nikt nie ma oryginalnych czujników ?375844cd9c176f689ce2cb074f78ac51.jpg7faeabdc5d152743fca10e6d4470165d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...