Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

centralny-pytanie


marcinek118
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie. Dlaczego nie zamykaja i nie otwiraja mi sie drzwi kierowcy po wcisnieciu guzika kolo recznego? Blokuja sie tylko troje drzwi a kierowcy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silownik mam slave, bo mam dokladany centralny na pilota lecz mi nie dziala, wiec myslalem ze wina lezy wlasnie w tym ze mi sie drzwi nie blokuja od srodka. Silownik napewno sprawny bo kilka dni temu kupilem i zamontowalem. To co moze byc przyczyna ze pilot nie dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pilota nie dziala, z kluczyka jest ok. Wiec myslalem ze wina lezy w tym ze drzwi kierowcy sie nie blokuja z przyciska kolo recznego wiec i pilot nie bedzie dzialal. Ale jak kolega mowi ze tak ma byc, i ze jest silownik to juz nie wiem. Podlaczone jest ok, na 100 sposobow ta centralke podlaczalem i nic, chociaz po styknieciu ktorychs kabelkow ten silownik slave w drzwiach by ruszyl albo chociaz drgnal, a tu nic. Tylko kierunki dzialaja po wcisnieciu guzika w pilocie.

Edytowane przez marcinek118
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiednio podłączyłęś centralkę ?

Sterowanie jest przez masę (otwieranie i zamykanie )

Jak coś pogmerałeś to i tak kluczyk i kierunki będą działać bo to inne obwody są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej odpowiednio, wg schematu i nic. Pozatym juz centralka byla w nim podlaczona razem ze sterowaniem z pilota, podajze skorpion. Ale centralka sie spalila i wlasnie kupilem te bx30 carprotect, i podlaczalem ja pod przewody ze starego skorpiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdź czy sam sterownik działa przez przyłożenie przewodów gdzieś do masy.

Jak się stara centralka spaliła to mógł dostać strzała sam moduł centralnego zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik dziala, bo po wciskaniu guzikow w pilocie slychac pykanie i reagowanie na pilota, tylko drzwi nie reaguja. A ten oryginalny sterownik w prawym slupku to raczej dobry bo slychac go i zamyka drzwi od srodka. A gdzie znajduje sie modul centr zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralka raczej dobra mysle, bo jak by byla walnieta to by chyba nie zamykalo drzwi od srodka z przycisku. No sprawdze te kable od silownika, moze gdzies na laczeniu bo widzialem ze one sztukowane, bo w drzwiach sa niebieski i zielony a w srodku auta laczone sa one do dwoch pomaranczowych i podlaczone do przekaznika. A powiedzcie mi,  pod boczkiem w drzwiach kierowcy jest taki kwadratowa "puszka" wsunieta w taki jakby jezyk i podlaczona do tego kostka z przewodami. Do czego to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...