Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana wyświetlacza


chrzanu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

można podczepić temat bo pewnie wiele osób chciałoby wymienić wyświetlacz

Proszę postąpić jak wyżej opisał CHRZANU  kabelek po kabelku -tylko kup wyświetlacz av 612 jest ładniejszy tj. taki jak na zdjęciach w temacie str. 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz do tego sam przysiąść, bo niestety chyba nikt do tej pory tego nie robił. Nie mówię, że to niemożliwe, bo tak samo mówili o podłączeniu "zwykłych" kolorowych wyświetlaczy zamiast monochromatycznych. Ja bym sobie odpuścił nawigację, bo nie ma map na Polskę :(

Ja mam mape Polski.

Co prawda do Blaupunkta pod siedzeniem  ale działa i prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przybliżyć trochę temat tej nawigacji, jak to u Ciebie wygląda ? Jakieś zdjęcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przybliżyć trochę temat tej nawigacji, jak to u Ciebie wygląda ? Jakieś zdjęcia ?

ok cyknę fotki

 

Mapa jest , nawigacja prowadzi.

Podaje odległość niestety w jardach.

 

Mozna ja tylko obsługiwać pilotem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

 

Tak na szybko. Nie zdążył jeszcze pokazać ulicy. Stałem na stacji Lotos w Łodzi przy Włókniarzy/Limanowskiego.

Ulice na której obecnie się znajdujesz powinien pokazać na samym dole w pasku.

WP_000053.jpg

Edytowane przez wostok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ten zestaw ma jakieś dodatkowe przyciski sterowania, czy jest zespolony z fabrycznym?

 

Mały update wątku: dotarł właśnie do mnie moduł do obsługi kamerki cofania, jutro zaczynam prace nad podłączeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzanu mam pytanko. Słuchaj na wyświetlaczu wyświetla mi ciągle komunikat odnośnie stanu oleju czy też jego ciśnienia, na liczniku wszystko ok, stan oleju jest, ciśnienie również, wszystko sprawdzone, auto jeździ bez zarzutu. Chciałbym to jakoś usunąć czy jest opcja wypięcia Pinu i którego ewentualnie żeby tego komunikatu nie było? jakiś pin z danymi z ecu? pomożesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że dziabnięty sterownik w wyświetlaczu, bo dane bierze cyfrowo bezpośrednio z licznika. Nie ma żadnych pinów od tych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P12 DZIAŁA POPRAWNIE

NIC SIĘ NIE DZIEJE -EKSPERYENTUJE Z TURBINĄ ZE 139 KONNEJ DO 126 KONNEJ I TEŻ JEST DOBRZE.

 

P

Mógłbyś napisać czy są przy tym jakieś przeróbki?

 

Zauważalna różnica w jeździe z większym turbo??

 

Pozdrawiam

Gabson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać czy są przy tym jakieś przeróbki?

 

Zauważalna różnica w jeździe z większym turbo??

 

Pozdrawiam

Gabson

nie ma żadnej przeróbki pasuje bez problemu nie różnicy w mocy ,prędkości tylko  przy mniejszych obrotach włacza się turbina może jak by zmienił mapę i dozowanie paliwa? wymieniłem na większą tylko dlatego że nie mogłem dostać orginalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli włącza się przy mniejszych obrotach to na pewno ma większy moment;) podejrzewam ze po dostrojeniu teraz mapy autko by było nie do poznania :)

Dzięki za info.

Pozdrawiam Gabson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odgrzebuję ten temat, bo mam kilka pytań odnośnie LCD z Primery P12.

Zamierzam wykorzystać ten LCD do czegoś innego niż motoryzacja.

Które pin'y z tej rozpiski odpowiadają za wejście VIDEO "+" oraz "-".

Po co ten LCD ma dwa gniazda? Jedna wtyczka, szeroka - to jak się domyślam ta z rozpiski, a jest jeszcze taka węższa obok.

 

Będę bardzo wdzięczny za info.


http://allegro.pl/ekran-wyswietlacz-monitor-lcd-nissan-primera-p12-i4552750262.html

 

Która rozpiska dotyczy się do tego konkretnie wyświetlacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz za aukcji jest od wersji z nawigacją. Tam jest zupełnie inna wtyczka z tego co kojarzę. Do obsługi wejścia wideo potrzebujesz jeszcze modułu 28260au000,au100 albo au300. Nie wiem tylko, jak z obsługą obrazu kolorowego w wyświetlaczach przed liftem. Dodam tylko, że obraz idzie w ntsc, zamiast w europejskim palu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki wyświetlacz - idą do niego 2 wtyczki, nie znalazłem rozkładu pinów co do wymiany swojego kolorowego (1 wtyczka) na ten.

 

Mój wystawiony jest tutaj: http://olx.pl/oferta/ekran-nissan-primera-xtrail-bdb-stan-elk-CID5-ID6dMz7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi się "prodżekt" skomplikował :)

Myślałem, że można tego używać jak zwykłego wyświetlacza, jak - telewizora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wymieniłem dzis wyswieltacz wg zamieszczonej tu instrukcji na av612. Wszystko działa nawet na starym panelu z przyciskami ;) brakuje tylko przycisku 'OK' dlatego zamówiłem juz panel i jeszcze jeden wyświetlacz tym razem 621.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie pomożcie !
Wymieniłem wyświetlacz z monochromatycznego na kolorowy.
NIe mogę odpalić auta !
Po przekręceniu kluczyka w stacyjce kompletnie nic się nie dzieje, auto nie kręci ( nawet jak jest słaby akumulator to coś auto rzęsi a w tym przypadku kompletnie nic się nie dzieje )
Piny ułożyłem zgodnie z opisem.
Konktrolki święcą się na zegarach , wyświetlacz nałącza się ale auto nie odpala.
Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłęm mendę !!!
Mój błąd że szukałem pod maską a nie w kabinie.
Przepalił się bezpiecznik ELETRONIC PARTS a najdziwniejsze jest to że przed rozłożeniem kostki odłączyłem akumulator aby nie zrobić zwarcia a i tak strzelił bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Panowie a mi się śni niby coś prostrzego..mam wyświetlacz kolor ( polift ) niestety jest w opłakanym stanie bo ktoś sobie wnęki od ekranu używał jako półeczki na klucze ...chciałbym go wymienić najlepiej na ten od navi ( większy ekran ) czy to się da? Ktoś próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...