Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I taki mirror link w zupełności wystarczy.

Np. gdy konfiguruje siebie nowe auto a jest taka możliwość to nie zaznaczam navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Nie ma jak Automapa. Żadna fabryczna nie podskoczy, tyle że ta moja stacja ma też WiFi i tu fabryczna też ma dużą funkcjonalność (powiadomienia, korki itp.) A w DE to już chodzi genialnie.

Wkurza jednak, że tak prosta przypadłość (czytanie płatnych odcinków) mimo WiFi i aktualizacji nie jest ogarnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja muszę się pochwalić, iż dostałem miłą niespodziankę od dealera Dąbrowscy z Zabrza gdzie kupiłem auto już blisko 4 lata temu.

Na Święta dostałem życznia wraz z kartą nawigacji w prezencie - Nissan Connect 3 Europe V2  Part No T1000-24973 :santa-sock:.

To miły gest zwłaszcza, iż od zakupu auta nie akualizowałem map więc przyda się.

Do tego dodam, iż z racji odległości nie serwisuję tam auta.

Może ktoś powie, że pozbywają się starszej wersji skoro jest nowsza, ale nie słyszałem o tym aby Nissan sam z siebie aktualizował mapy dla aut kupionych na początku produkcji (była jakaś promocja dla aut zakupionych od połowy 2016) wiec to raczej inicjatywa własna.

Zatem duży szacun dla Dealera. :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Na Święta dostałem życznia wraz z kartą nawigacji w prezencie - Nissan Connect 3 Europe V2  Part No T1000-24973 :santa-sock:.

To miły gest zwłaszcza, iż od zakupu auta nie akualizowałem map więc przyda się.

Normalnie jestem w szoku ... pozytywnym szoku. Ponad 2 stówy dostać od dealera pod choinkę - coś niebywałego, niespotykanego, niewyobrażalnego .... Musieli nieźle zachlać :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rybniku straszny opór na promocje.

Gdy sie ktoś nie orientuje - w serwisie przepłaca.

Kupiłem ori chlapacze.

Nissan daje w promocji za 150 zł.

W aso chcieli 250 zł.

Podobnie z kołami. W promocji za 3400 i a oferta aso 4200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich serdecznie :hug: jako nowy właściciel QQ którego odebrałem 12.01.2018 w Łodzi w salonie.Mam do kolegów pytanie czy QQ w wersji Tecna+FL, z pełnym możliwym wyposażeniem posiada  moduł WI-FI ???. Nie mam pojęcia jak  w nawigacje, wgrać takie apki jak Yanosik  i inne , Chyba nie kumam bazy. Mam samsunga S6 i po blutut  się łączy a przez kabel ni huhu :thumbsdown: . Jak to ogarnąć.Pozdrawiam i życzę szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wifi, po kablu chyba tylko iphon, do nawigacji nic nie wgrasz, poczytaj o Nissan Connect.

Bezawaryjności życzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie :hug: jako nowy właściciel QQ którego odebrałem 12.01.2018 w Łodzi w salonie.Mam do kolegów pytanie czy QQ w wersji Tecna+FL, z pełnym możliwym wyposażeniem posiada moduł WI-FI ???. Nie mam pojęcia jak w nawigacje, wgrać takie apki jak Yanosik i inne , Chyba nie kumam bazy. Mam samsunga S6 i po blutut się łączy a przez kabel ni huhu :thumbsdown: . Jak to ogarnąć.Pozdrawiam i życzę szerokości.

Kolego obudź się. Jakie WIFI jakie apki, to jest nissan connect i tu tego nie uswiadczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisali koledzy powyżej - do NC można wgrać kilka apek , które proponuje Nissan w stylu FB, Eurosport News i inne pierdoły, które nie są użyteczne w aucie - poza tym system dość archaiczny .

Ja jednak muszą pochwalić go za możliwość wysyłania z Google `maps punktów docelowych - korzystam z tego chociaż żałuję , że skoro jest taka opcja to nie obejmuje wysyłania całej zaplanowanej trasy a tylko sam punkt docelowy .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wifi, po kablu chyba tylko iphon, do nawigacji nic nie wgrasz, poczytaj o Nissan Connect.

Bezawaryjności życzę 

Witaj, dzięki za info. Czytałem ale chyba nie wierzyłem w to co tam napisane ze nie ma Wi-Fi itd. Do tej pory jeżdziłem Soda Yeti 2015 i tam było to oczywiste ze było.Niestety idąc na pewniaka myślałem ze Nissan to ma w standardzie i nawet przy zakupie nie pytałem.Ale gdybym sie dowiedział przed  zakupem auta ze to taki badziew to pewnie bym wybrał coś innego. A i nawet za dopłatą nie można dokupić automatycznie otwieranej tylnej klapy. Ale to przeskoczyłem bo w Toruniu jest firma montująca cały system w zestawie za 2799 z montażem i programowaniem do oryginalnego systemu.Pozdrawiam i szerokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dzięki za info. Czytałem ale chyba nie wierzyłem w to co tam napisane ze nie ma Wi-Fi itd. Do tej pory jeżdziłem Soda Yeti 2015 i tam było to oczywiste ze było.Niestety idąc na pewniaka myślałem ze Nissan to ma w standardzie i nawet przy zakupie nie pytałem.Ale gdybym sie dowiedział przed  zakupem auta ze to taki badziew to pewnie bym wybrał coś innego. A i nawet za dopłatą nie można dokupić automatycznie otwieranej tylnej klapy. Ale to przeskoczyłem bo w Toruniu jest firma montująca cały system w zestawie za 2799 z montażem i programowaniem do oryginalnego systemu.Pozdrawiam i szerokosci.

Jaki jest czas montażu i namiary firmy możesz podać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Andrzej G

Czy działa nie wiem

 

https://winclub.pl/topic/13899-nissan-connect-3-v3-navigation-europe-2018-cid/

O tym wiadomo już od lat, tylko że ...

Kiedyś karty Samsunga w których można było zmieniać CID zalegały na półkach w każdym markecie - wystarczyła nalepka EVO+. Teraz jak się okazuje, nawet nie w każdym Samsungu Evo+ można tej sztuczki dokonać, bo w nowych partiach jak się okazuje samsung zablokował możliwość zmiany CID-u. Aktualnie jak się okazuje nie wystarczy znać "receptury" związanej z CID-ami, ale jeszcze trzeba wiedzieć jaką kartę i z jakiego źródła kupić, by ta zabawa była efektywna. Ludzie którzy w tym siedzą zbijają grubą kasiorę, więc trudno oczekiwać, by się z nami tymi informacjami dzielili, a na portalach aukcyjnych spotykamy zazwyczaj pojedyncze oferty kart zawierające w opisie że "można w nich zmieniać CID" zapewne osób, które kupiły i się okazało, że jednak nie można ... i to wystawionych za niebagatelną 100-wę / szt.

Ale życzę sukcesów każdemu, kto podejmie wyzwanie i spróbuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy soft do naszego super wypasionego NCII nosi numer D524...Właśnie mi dzisiaj wczytali jako lek na padającą kamerkę cofania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem polityki Nissana. W czasach gdzie do każdej paczki czipsów dają już androida oni dalej próbują nam wmówić, że w samochodzie powinien być Commodore. Jak już sknocili system dla NC na który nie da się napisać więcej niż trzech aplikacji to niech przynajmniej dodadzą Mirrorlinka. Wtedy będzie może powiedzieć, że w Nissanach jest lepszy system niż w samochodach "TATA" z Indii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałeś problem i stąd zmiana softu, czy sami Cię wzywali w ramach jakiejś akcji ?

Nie,ja zgłosiłem wadliwie działającą kamerę cofania,zamokła po prostu i dzieliła obraz na dwie połówki,czasami na 1/3-2/3 i obraz był ciemno szary.Naprawiło się samo jak wyschło,ale jak mieli ochotę wgrać nowy soft,to plus dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem polityki Nissana. W czasach gdzie do każdej paczki czipsów dają już androida oni dalej próbują nam wmówić, że w samochodzie powinien być Commodore. Jak już sknocili system dla NC na który nie da się napisać więcej niż trzech aplikacji to niech przynajmniej dodadzą Mirrorlinka. Wtedy będzie może powiedzieć, że w Nissanach jest lepszy system niż w samochodach "TATA" z Indii.

 

Nowe nissany mają już CarPlay i Android Auto. Na razie tylko nowe modele (czyli USA póki co), ale w ciągu paru lat powinno być ich więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o zestaw głośnomówiący:

 

Dziś żona mówi do mnie że przez zestaw słychac mnie b dobrze ale jest echo - pogłos, słyszy mnie podwójnie.

CZy wam tez tak mówią rozmówcy? Jak z jakością  rozmów?

 

Ktoś pisał że po wymianie na chińczyka - jest tylko słabiej słyszalny .NIc o pogłosie nie wspominaliście - tzn nie pamiętam czy było napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa bardzo dobrze w obydwie strony. Jak się pytałem na początku mojej to powiedziała, że głośno i wyraźnie bez zakłóceń, echa itp. Teraz nie pytam, bo widocznie jest OK, nikt uwag nie zgłasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...