Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] NissanConnect 2 - aplikacje i nowości


huckster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, as1970 napisał:

Przełożysz z rozbitka ale musisz mieć kod do radia żeby odpalić , każde radio ma przypisany kod do komputera.

Nie musi nic wbijać... Bo radio i tak nie będzie pasować. Porównanie w innym wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

mam pytanie , czy da się wyłączyć radio podczas jazdy tak aby było "czarne" żeby nie włączała się nawigacja ani inne szukanie telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, stasziek napisał:

Jak dluzej przytrzymasz przycisk 'slonce/ksiezyc' to wtedy pojawi sie sama godzina :)

dzięki ..niedługo wypróbuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wylogowalem sie z apki na telefonie, ale zapomniałem hasła. Dałem przypomnij, dostaje maila, wchodzę w link, zmieniam hasło daje dalej i.... Błąd... Nie mogę zresetować hasła. Ma ktoś na to rozwiązanie? 

Screenshot_20190115-180638.jpg

Edytowane przez Pavllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa, jak działała kilka dni temu... W trybie gościa choćby działa nadal ... 

IMG_20190115_211748.jpg

IMG_20190115_212122.jpg

Edytowane przez Pavllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

podpowiedzcie proszę.

mam Szajsunaga A5.  Była jakas aktualizacja softu,

Chcąc obecnie wybrać polecenie głosowe - tel mówi mi że mam włączyc jakies ustawienie w powiadomieniach aplikacji aby zestaw głośnomówiący mógł obsługiwać wybieranie.

Ktoś może coś kojarzy co włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem dwie apki z rynku usa... Teraz muszę rozkminic jak je uruchomić (bo krzyczy, żeby zainstalować je tez na telefonie) 

1548874035922993.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa radia internetowe. Iheart trzeba mieć apke na tel, ale ta jest nie dostępna w naszym regionie swiata (vpn na usa tez nie pomaga) 

Pandora jeszcze nie szukałem apki. 

 

Ogólnie chyba sobie daruje. 

Rozkminiam też "send to car" w mapach Google. 

Edytowane przez Pavllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie nissan ma chyba najgorsze multimedia. Mi to nie przeszkadza bo nie jeżdżę tym autem ale jeśli miałbym jeździć non stop to przy wyborze auta nissan byłby na samym końcu listy

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak piszesz

ale ja akurat nie jestem wymagający.

Są ludzie którzy kupuja mega multimedia żeby pojechac 5 km do biedronki :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujecie te Qashqai'e a pozniej narzekacie na multimedia w tym samochodzie :) Nie sprawdzacie co kupujecie?:) Jak nie pasuje to wymiencie na stacje multi na androidzie z aliexpress albo kupcie Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się z wami nie do końca zgadzam. Multimedia w QQ są...bidne. to fakt. ale spełniają swoja podstawową funkcję. 

Radio działa, muzyka po BT działa, muzyka po USB działa, nawigacja działa, zestaw BT telefon działa. Graficznie wygląda to biednie, ale działa. nie narzekam na navi- jak na razie nie miałem problemów. W Austrii nawet sama zmieniła trasę, jak była zamknięta autostrada- musiała odebrać jakiś komunikat?

Owszem , są jakieś braki- np dziwne przełączanie stacji radiowych z kiery (brak kolejności), rzadkie aktualizacje map itd...

Miałem w poprzednim aucie jednostkę z ali i dziękuję ...zawsze coś w nich nie działa w zależności od modelu (a to BT, a to odbiór radia)....

PS

Uruchomiłem funkcje send to car z google maps.

https://support.google.com/maps/answer/6081481?hl=en

szkoda, że działa tylko na przeglądarkowej wersji, a nie w aplikacji google maps na androida. Ale to nie wina nissana.

 

Edytowane przez Pavllo
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wystarcza.
A jak kupowałem to widziałem że jest sterowanie z kiery. Ale okazało się że tylko głośnością. ;-)

A to powinien nissan się puknąć i pomyśleć że stworzył niby bezpieczne auto. Ale nie pomyślał o kierowcy. Który musi wzrok 9dwracac żeby zmienić stację.

Tu akurat chyba powinien pogadać z Francuzami. A silniki zostawić w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brzyk napisał:

Mi też wystarcza.
A jak kupowałem to widziałem że jest sterowanie z kiery. Ale okazało się że tylko głośnością. ;-)

To nie macie sterowania stacja w "górę" stacja w "dół"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czech napisał:

To nie macie sterowania stacja w "górę" stacja w "dół"?

mnie chodziło o to, ze jak programuje stacje 1-12 to powinno przeskakiwać sterowaniem z kiery od 1 do 12, a nie wg listy jaką sobie radio zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...