Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podłokietnik


SZLITEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podłokietnik zamontowany :D. Zestaw składa się z 3 elementów głównych, 1 śruby, 8 wkrętów(z czego ja wykorzystałem tylko 4) i czterech zaślepek. Nr 3 może być przykręcony czterema wkrętami do dna tylnego schowka ale ja dziur nie wierciłem. Nr.1 przykręciłem śrubą do nr.2 i to czterema wkrętami do nr3. Wkładając do tylnego schowka tak zmontowany zestaw niestety nie jest zbyt stabilny, ale okręciłem podstawę kilkoma warstwami folii stretch i stabilność już jest :spoko: . Wygląd i funkcjonalność też oceniam b.dobrze, można wygodnie oprzeć łokieć inie utrudnia zaciągania ręcznego :).

Na fotki jak wygląda w aucie dziś już za ciemno, także zrobię i wrzucę je jutro albo pojutrze.

 

eswsqpyyaohlgcc9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotki jak wygląda w aucie dziś już za ciemno, także zrobię i wrzucę je jutro albo pojutrze.

 

Czekamy z niecierpliwością   :thumbsup: - patrząc na tę fotkę wyżej trudno sobie wyobrazić, jak to wygląda we wnętrzy auta.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki niestety nie najwyższej jakości bo pogoda niesprzyjająca, auto nieposprzątane a telefon robi zdjęcia jakie robi ;). Tak to wygląda wewnątrz auta, ja jestem z podłokietnika bardzo zadowolony, nic nie skrzypi i spełnia swoją funkcje bardzo dobrze, no i bezinwazyjny montaż :).

 

9x89b8uqlon187tz.jpeg

ouzphwoynawcnrir.jpeg

col1uusclqpptssa.jpeg

qbvtd86wrnk1ffqg.jpeg

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki niestety nie najwyższej jakości bo pogoda niesprzyjająca, auto nieposprzątane a telefon robi zdjęcia jakie robi ;). Tak to wygląda wewnątrz auta, ja jestem z podłokietnika bardzo zadowolony, nic nie skrzypi i spełnia swoją funkcje bardzo dobrze, no i bezinwazyjny montaż :).

 

Siedzi to stabilnie bez zamocowania na stałe? Wygląda fajnie  :spoko:  - tylko ja bym się bał że w jakiejś ekstremalnej sytuacji (typu dachowanie na przykład) może wypaść i dla świętego spokoju bym go przykręcił.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi to stabilnie bez zamocowania na stałe?

 

Siedzi stabilnie, sztywno, nic się nie rusza ani na boki ani jak opierasz rękę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysypały się fotki nie można zobaczyć.......

 

Jak to? U mnie wszystko widać normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten podłokietnik. Jeżeli faktycznie jest stabilny i nie buja się to chyba sprawię sobie taki właśnie. Muszę przegryźć ten temat :) dzięki za fotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spoiler kupowałeś na tylna klapę ????

 

Nie kupowałem ale myślałem o spoilerze, trochę mnie powstrzymuje to że trzeba wiercić dziury w klapie do zamocowania.

Mexxmen30 planujesz zakup spoilera?

A spoiler kupowałem wcześniej na ebay'u do cruze'a :)

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie tylko taki chce masz jeszcze do mocowania na kleju do szyb samochodowych i powiem ci ze trzyma mocno ale ja wole wywiercić i przykrecić

na aledrogo sa za 199 zeta ale gołe do pomalowania myslę żeby go nie malować tylko zapytać o cene oklejenia go (nie pamiętam jak się ta metoda nazywa) ale chodzi ze się rozkłada okleinę na warstwie wody czy jakiegoś płynu i zamacza się elemet który ma być oklejony potem jeszcze się w czyms zamacza i do pieca do suszenia.

 

a co za spoiler kupiłeś ze cło czy podatek płaciłeś ??/

Edytowane przez mexxmen30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem ale myślałem o spoilerze, trochę mnie powstrzymuje to że trzeba wiercić dziury w klapie do zamocowania.

 

Ale to chyba tylko w tej górnej nakładce, bo do niej się mocuje to skrzydełko - a ona chyba jest z plastiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mexxmen30 spoiler kupiłem dokładnie taki http://www.ebay.com/itm/Car-Auto-Rear-Trunk-lip-Spoiler-Wing-Painted-for-2010-2014-CHEVY-CRUZE-IN-White-/321118491812?hash=item4ac42754a4:m:miBlv9OgofjcwsLDHOsR2gw&vxp=mtr

 

Cła albo podatku zapłaciłem coś ok 100zł chyba 80 i musiałem wysyłać do urzędu celnego wydruki z aukcji na której kupiłem. Zakupy powyżej jakiejś kwoty (chyba 20euro) powinny być opodatkowane ale często przy paczkach z Chin udaje sie tego uniknąć szczególnie jak paczka jest niewielka gabarytowo, a spoiler nie mały to się celnicy zainteresowali.

 

A jeśli chodzi o malowanie to masz na myśli hydrografikę.

Myślę że  standardowe malowanie będzie tańsze, chyba że chcesz jakiś specjalny wzór, carbon albo coś.


Ale to chyba tylko w tej górnej nakładce, bo do niej się mocuje to skrzydełko - a ona chyba jest z plastiku?

 

Nie sprawdzałem z czego ta dokładka, myślałem że jest metalowa.

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka jest metalowa bo ja mam antene CB na magnesie do niej, u nas na aledrogo trochę tych spoilerów jest cena od 150 pln., do malowania coś idzie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka jest metalowa bo ja mam antene CB na magnesie do niej

 

U mnie jest plastikowa :hmm: - jest przykręcona do klapy śrubami.  :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba tylko w tej górnej nakładce, bo do niej się mocuje to skrzydełko - a ona chyba jest z plastiku?

 

U mnie ten element jest metalowy (sprawdzałem magnesem :D) , Daniel_l a u Ciebie jest na pewno z plastiku? Spoiler mi się  podoba ale obawiam się że mi klapa będzie rdzewiała w miejscu wiercenia.

 

kvyyd7zkrru9tjtg.jpeg

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten element jest metalowy (sprawdzałem magnesem :D) , Daniel_l a u Ciebie jest na pewno z plastiku? Spoiler mi się  podoba ale obawiam się że mi klapa będzie rdzewiała w miejscu wiercenia.

 

Mnie chodzi o ten plastik ze światłem stopu i spryskiwaczem - u mnie ma trochę inny kształt, ale to na 100% plastik, przykręcony do klapy śrubami:

 

2016-01-17%2011.46.02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty o spoilerze a my o tym metalowym daszku pod nim co ma każdy JUKE a nie każdy ma spoiler, co do rdzewienia po wierceniu to można kupić w salonie zaprawke pod kolor lakieru w pędzelku koszt coś koło 30-40 pln ja takową zakupiłem w niemcowni na ebay przyda się na odpryski od kamieni co oryginał to oryginał z fajnym patentem mała gąbka w zakrętce do spolerowania naddatku farbki i wygładzeniu powierzchni ....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz MOD wręczy każdemu po  :banan: za OT (SPOJLER) w wątku o podłokietnikach.

Proponuję "przerzucić się" gdzie indziej  :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jak tam kolegom się sprawuje ten podłokietnik z aliexpress. Myślałem że sobie bez niego poradzę jednak siła przyzwyczajenia jest zbyt potężna.

 

Ktoś może testował podłokietnik z tej oferty ?

http://allegro.pl/nowy-podlokietnik-dedykowany-dla-nissan-juke-i6461340268.html#thumb/1

Edytowane przez neq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To  taki sam jak ja miałem z aliexpress, spisywał się ok.

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...