Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podłokietnik


SZLITEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki podłokietnika, montaż i demontaż jest bezinwazyjny.

post-94925-0-87424000-1485894586_thumb.jpgpost-94925-0-67041200-1485894603_thumb.jpgpost-94925-0-71523100-1485894618_thumb.jpgpost-94925-0-14044100-1485894630_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podłokietnik, o który pytałem wcześniej:

http://allegro.pl/nowy-podlokietnik-dedykowany-dla-nissan-juke-i6461340268.html#thumb/1

został przeze mnie zamówiony i zamontowany. Nie mam do niego zastrzeżeń. Jest przyzwoicie wykonany i przede wszystkim wygodny. Nie jest może stabilny jak podłokietniki stanowiące element konsoli środkowej, ale to normalne dla takiego rozwiązania  

Mogę potwierdzić, że jego instalacja nie wymaga wiercenia otworów, co jest na pewno dużym plusem.

Co do samej aukcji allegro, sprzedawca szybko wysłał towar, jednak nie załączył paragonu, co pozostawia mały niesmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kupiłem ten http://allegro.pl/nowy-podlokietnik-dedykowany-dla-nissan-juke-i6461340268.html#thumb/1, ale tego samego dnia odesłałem: tandetny plastik, utrudniony montaż (bardzo trudno zespolić podłokietnik z podstawą ze względu na nieosiowe położenie otworów na wkręty), za krótki i buja się na wszystkie strony. Jedyna zaleta to cena - ale jak weźmie się pod uwagę powyższe to i tak za wysoka. Zamówiłem ARMSTER 2 - znalazłem sklep z Łodzi za 345 PLN z przesyłką. Produkt zapakowany i wykonany bardzo porządnie. Przejrzysta instrukcja obsługi i montażu. Był wcześniej opisywany - potwierdzam: trochę utrudnione zaciąganie ręcznego - ale u mnie chodzi leciutko i łapie na 3-cim ząbku, tak że nie muszę odchylać podłokietnika, montaż banalnie prosty - wkrętarka z wiertłem i śrubokręt, 15 min. Dodatkowo podkleiłem podstawę od wewnątrz cieniutką mikrogumą (OBI za 4 PLN), wszystko trzyma się pewnie i nie rusza na boki. Można wysunąć do przodu sam dekielek. Podłokietnik idealny do skrzyni CVT - ja mam taką - przy normalnej wydaje mi się że może być nieergonomiczny przez wysokość i wysunięcie w kierunku lewarka, ale to trzeba by sprawdzić. Do pełnego szczęścia mógłby się odchylać więcej do tyłu by tworzyć jedną płaszczyznę z oparciem siedzenia. Jego największą zaletą jest miejsce zamocowania i wysokość co czyni go bardzo poręcznym i lepszym chyba nawet o oryginału, który wydaje mi się zbyt cofnięty i za niski. Polecam.

Edytowane przez Yonex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podłokietnik z allegro, wsadzony na ścisk przy pomocy jakiejś gumy czy filcu trzyma bardzo dobrze i nie ma mowy o ruchach na boki. Przy szarpaniu rusza się cała konsola. Śruby jest trudno wkręcić ale nie względu na nieosiowosc otworów, a utrudniony do nich dostęp, który wymusza wkrecanie pod kątem. Ja skrecilem go grzechotka i trzyma idealnie.

Co do materiałów, moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić. Całość poprawnie zamontowana nie wydaje żadnych przykrych dźwięków, a sam materiał którym wykończony jest po prostu ok i pasuje do tapicerki auta. Podłokietnik nie przeszkadza też w zmianie biegów czy zaciagnieciu ręcznego.

 

Armster wymaga nawiercania otworów z boku konsoli jeżeli kogomus to nie przeszkadza, to nie jest to na pewno zły wybór.

Edytowane przez neq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podłokietnik z allegro, wsadzony na ścisk przy pomocy jakiejś gumy czy filcu trzyma bardzo dobrze i nie ma mowy o ruchach na boki. .

 

U mnie też siedział bardzo solidnie i nie ruszał się na boki. O armster tez myślałem ale wolałem bezinwazyjny montaż bez wiercenia dziur w konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Jak posiadam taki podłokietnik i tutaj mam pytanie. Kto z Was taki posiada i czy Wam tez tak niemiłosiernie skrzypi, jak drzwi od starej szafy. Macie jakieś patenty na to ?

post-895-0-56854700-1510586335_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tą dętke wsadziłeś ? (tylko bez skojarzeń :) ) to co wystaje ze śrubą może okręciłeś ?

 

wysłane z P8 lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to wszystko co masz to twój podłokietnik jest niekompletny. Brakuje plastikowej formy, do której jest on przykręcony. Czymś gumowanym należy owinąć, element którego nie masz na zdjęciu i wsadzić go na ścisk do dziury w tunelu środkowym. Aby uzyskać oczekiwany efekt trzeba nieco poeksperymentować. Jeżdżę tak już około roku. Zrobiłem samochodem koło 15 tyś km i wszystko się trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten element, którego brakuje na zdjęciu (nie wykręcałem go). Ale tak jak napisałes trzeba będzie to zrobić. Dzięki za info.

 

wysłane z P8 lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,gdyby ktoś potrzebował to został mi po wypadku amster srebrny do juka,w nowym mam fabryczny.Ogłoszenie jest w dziale sprzedaży.

nieaktualne sprzedany !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...