Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A najwięcej mają do gadania Ci co chyba w życiu ich nie będzie stać na taki zakup.


1415700055_by_mk1993.jpg?1415700056

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zakrztusiłem :dribble:

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z ASO - moja Tekna jest już na placu u dealera hahahah. Mogę podjechać sobie ją zobaczyć i załatwiać formalności.

Fajnie!!! Super hihihihihih

Szkoda, że taki zapieprz w firmie, więc powiedziałem, że podjadę dopiero w środę - choć mam do nich 5 minut jazdy samochodem, ale na pewno z godzinka by zeszła.

Więc w środę zaczynam procedurę zakupu. Auto będzie w leasingu - więc trochę zejdzie - bo im się nie będzie spieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z ASO - moja Tekna jest już na placu u dealera hahahah. Mogę podjechać sobie ją zobaczyć i załatwiać formalności.

Fajnie!!! Super hihihihihih

Szkoda, że taki zapieprz w firmie, więc powiedziałem, że podjadę dopiero w środę - choć mam do nich 5 minut jazdy samochodem, ale na pewno z godzinka by zeszła.

Więc w środę zaczynam procedurę zakupu. Auto będzie w leasingu - więc trochę zejdzie - bo im się nie będzie spieszyć.

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wytrzymał :) , a po wszystkim tydzień urlopu bym wziął i odwiedził najdalej mieszkającą ciotkę .

No ale i tak Gratki wielkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce , Europie jak boli głowa to bierzesz Panadol czy inny proszek i prosisz swoją lub nieswoją :) kobietę żeby skronie wymasowała delikatnie w Afryce też używają proszek  i "masują" , ale całą głowę  :)

Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na oględzinach. Fajny, ale taki brudny to średnio fajny. Obejrzałem na tyle na ile mogłem. Zauważyłem krzywo zamykający się schowek. Mają poprawić.

I szpara między prawym przednim błotnikiem a zderzakiem nierówno. Nie wiem czy to coś złego - czy po prostu za bardzo się zaangażowałem w oględziny. Silnik działa, jeździ.

Zderzak zapewne tak jak u mnie jest na wcisk (zaczepy) i może źle się ułożył.


Byłem: papierki do leasingu podpisane, przelew zrobiony. Teraz wszystko w rękach kurierów i kursowanie z papierami, tablicami itp ASO<->Warszawa.

Schowek, który niby był krzywy - identycznie wyglądał w innym wystawionym w ASO. Z tego wniosek, że tak ma być.

A sprawdźcie u siebie czy też tak macie. Drzwi pasażera otwarte, stoicie na zewnątrz, patrzycie na schowek, w którym szpara między klapą schowka, a deską rozdzielcza jest coraz szersza idąc od strony środka kokpitu w kierunku drzwi, by przy drzwiach (tam gdzie styka się z zamkniętymi drzwiami) była szpara prawie na pół centymetra.

Szczeliny między zderzakiem a błotnikiem na tym drugim też nie były idealne. Przestałem już o tym myśleć. Co ma być to będzie.

Dzisiaj byłą też żona - jak zobaczyła takiego ubabranego kurzem stojącego gdzieś z boku pod wiatą - to tylko powiedziała co to jest? Eeeee nie fajny.... Ehhh kobiety... Już by chciała czarny...

Edytowane przez Karminadel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wlasnie mnie denerwujew kobietach, biegasz, wybierasz, starasz sie a pozniej powie- ee nie fajny....

Ale prawde mowiac przynajmniej mogli go umyc bo niby jak masz wylapac jakies wady np lakieru skoro brudny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie winien :devil: kto prowadzi żonę , gdy auto jeszcze nie wypolerowane , pachnące i czekające w blasku świateł wewnątrz salonu na właściciela.

A co do szczelin  , zgłaszaj wszystko, oni potrafią to dopasować.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mnie dzisiaj wzięło na oczekiwany samochód, aż się w robocie skupić nie mogę. "Najgorsze", że jak będzie odebrany w piątek - to w sobotę idziemy na kilkudziesięciu osobową imprezę ("huczne" urodziny), już zapowiedzieli, że nie będzie "obijania się w %%" - i potem w niedzielę nie będę mógł sobie pojeździć!!! Cóż będę chyba udawał picie i stan upojenia byle jakoś przetrwać imprę ;-) a w niedzielę z  pójdę się sprawdzić na alkomacie i może sobie pojeżdżę jeszcze gdziekolwiek bez celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz znajomego cukrzyka to może da Ci dwie tabletki Glucofage/Metformin  to takie coś co uwrażliwia tkanki mięśni na szybkie spalanie ,po wieczorze z %%% do południa dnia następnego nie będzie śladu !


http://kresy24.pl/59317/takie-rzeczy-tylko-w-rosji-czesc-v-praca-i-wypoczynek-foto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam siedzieć jak na szpilkach: czy będzie odbiór do piątku czy nie? Ja nawet liczę na jutro - bo zakładam, że wszystkie terminy określają na wyrost. Z jednej strony nie mam takiej presji - tylko nie lubię niepewność. Jakby dzisiaj zadzwoniła i powiedziała: "auto będzie do odbioru w poniedziałek o 17:00" - to luzik nawet bym się nie zmartwił weekendem. Tylko lubię mieć wszystko zaplanowane i działać zgodnie z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w umowie masz zapisany odbiór? Czyż nie tak?

Raczej w 100% dotrzymują terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jeden dzień wytrzymasz , każdy tak miał co odbierał samochód z salonu :) , co to jest jeden dzień z resztą życia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w umowie masz zapisany odbiór? Czyż nie tak?

Raczej w 100% dotrzymują terminu.

Terminu nie ma konkretnego - ogólnie jest 12/2014. W czwartek podpisana umowa leasingowa, kasa tego sama dnia na ich koncie i pozostaje czekać, aż leasing zarejestruje samochód - wszystko w rękach kurierów ;-). Nie wiem czy już tego czwartku po podpisaniu umowy zaczęli pomału montować alarm i robić serwis zerowy - czy czekają, aż będzie zarejestrowany przez leasing - bo teoretycznie leasing może się na mnie wypiąć i co wtedy z punktu widzenia ASO? Wg info moich wielu klientów, których podpytuje - oni czekali na auta leasingowane "do 10 dni", dwóch stwierdziło że 2 tygodnie.

Zaś na stronie Nissan Finanse w dziale FAQ jest napisane 2-3 dni:

Więc pozostało czekać i liczyć, że w oparciu o swoje doświadczenie stwierdzony przez panią z ASO termin na piątek (użyła stwierdzenia: no POWINIEN być na Mikołaja) taki będzie.

2. Ile trwa procedura zawarcia umowy leasingu?

W chwili otrzymania akceptacji wniosku możliwe jest podpisanie umowy ze strony klienta. Wszystkie wnioski przesłane do godziny 16:00 w dniach pracy RCI LEASING Polska Sp. z o.o. otrzymują decyzję leasingową tego samego [wniosek został już zaakceptowany przed złożeniem zamówienia - warunkiem zamówienia była promesa firmy leasingowej]

Odbiór pojazdu możliwy jest w ciągu min. 2-3 dni, przy założeniu, że dokumenty (rejestrowe + ewentualne finansowe klienta oraz identyfikacyjne reprezentantów, jak również umowa i zabezpieczenia) są kompletne i poprawne.

 

Np.

N -dzień złożenia wniosku i podpisania umowy

N+1 lub 2 dni (zależne od urzędu) rejestracja pojazdu w Urzędzie Komunikacji oraz podpisanie umowy przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o.

N+2 lub 3 dzień (w zależności od powyższego) odbiór pojazdu przez klienta

 

Teraz widzę zapisek MINIMUM, a maksimum wg mnie: z pięć - powinni się wyrobić :dribble:

 

EDIT był telefon jest do odbioru: czas od czwartku do czwartku.

Edytowane przez Karminadel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa,to co innego.Ja miałem ustalony termin odbioru na dany dzień i był! Wypucowany :D pachnacy nowizną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins !

Może jedż już do nich i do czasu odbioru zrobisz przegląd "0" z serwisem.  Umyjesz , wypieścisz go i czas Ci miło upłynie ? :)

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...