Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sam montowałem,zupełnie nie ma z tym problemu.Jedynie przed założeniem wytrzeć(odtłuścić) benzyną ekstrakcyjną (białą) miejsca zakładania.Listwy są na taśmę 3M tak ,że dociskasz i już po montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem dywaniki gumowe do kabiny te orginalne Nissana. Cena 300 zł. Trochę dużo No ale...

Marzy mi się listwa chromowa na grill i klapę bagażnika ale ta cena odstrasza. :/

O jakich dywanikach mowisz? Ja widze tylko dywaniki welurowe czarne za 198zl i standartowe antracyt za 128zl

http://www.nissan.pl/PL/pl/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/accessories.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich dywanikach mowisz? Ja widze tylko dywaniki welurowe czarne za 198zl i standartowe antracyt za 128zl

http://www.nissan.pl/PL/pl/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/accessories.html

Faktycznie na stronie ich nie ma są w broszurce z akcesoriami strona 13

Nissan_Qashqai_PL.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie moze gdzies cennik z oryginalnymi felgami Nissana 18"? Wszedzie widze 17" i 19" natomiast nigdzie nie ma 18". Nawet dzwonilem do salonu ale tam tylko powiedzieli mi ze ok 5k, nie podajac zadnych konkretow. Troche nie wierze w ta cene 5k za 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A czy ktoś myślał o takim podwójnym wydechu? Trzeba by pewnie wymienić cały tłumik. Moim zdaniem wygląda to całkiem rasowo i pasowało by do 163KM ;)

 

qashqai_heck_720x600.jpg

 

9540_1.jpg

 

Podmieniłem zdjęcie bo chyba nie było go widać. Co myślicie o takim wydechu?

Edytowane przez Kuras77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś myślał o takim podwójnym wydechu? Trzeba by pewnie wymienić cały tłumik. Moim zdaniem wygląda to całkiem rasowo i pasowało by do 163KM ;)

 

qashqai_heck_720x600.jpg

 

9540_1.jpg

 

Podmieniłem zdjęcie bo chyba nie było go widać. Co myślicie o takim wydechu?

ten drugi wydech fundnąłbym mojej kukułce....

 

http://www.giacuzzo.com/shop/media/nissan/video-nissan-qashqai-j11-montage.html

Edytowane przez Varicella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taka dwururka wygląda bardzo rasowo  :thumbsup: , do 1.6 powinna być w standardzie :). Antenki też mają jakieś inne - pośrednie pomiędzy płetwą i batem.

A tak odbiegając od tematu nissanów, to ostatnio znajomy który pracuje w skodzie pokazał mi ciekawą rzecz - nowa octawia rs - występuje w wersji benzynowej i diesel - ma bardzo ładne podwójne wydechy, tylko że benzyna ma prawdziwe, a diesel atrapy.....(jak się dobrze człowiek schyli to pod zderzakiem schowana jest tradycyjna w dieslach rura zakrzywiona w dół - w żaden sposób nie połączona z tymi ozdobnymi...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taka dwururka wygląda bardzo rasowo  :thumbsup: , do 1.6 powinna być w standardzie :). Antenki też mają jakieś inne - pośrednie pomiędzy płetwą i batem.

A tak odbiegając od tematu nissanów, to ostatnio znajomy który pracuje w skodzie pokazał mi ciekawą rzecz - nowa octawia rs - występuje w wersji benzynowej i diesel - ma bardzo ładne podwójne wydechy, tylko że benzyna ma prawdziwe, a diesel atrapy.....(jak się dobrze człowiek schyli to pod zderzakiem schowana jest tradycyjna w dieslach rura zakrzywiona w dół - w żaden sposób nie połączona z tymi ozdobnymi...)

 dwuruka pasowałaby do qq nismo  BITURBO :D a  te wydechy w dieslu w RS - beka na maxa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mowcie, zwlaszcza przyszli posiadacze 1.6, ze nie zamontowali byscie sobie takiej atrapy podwujnej rury wydechowe, chodzby miala to byc tylko atrapa. Ja bym sobie taka dolozyl. Przeciez tylko ja bym wiedzial, ze to nie jest do konca prawdziwe. A wtedy samochod by o wiele bardziej rasowo wygladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poza tym zdjęciem z ciemnymi felgami , Felgi o.k. :devil:


U mnie stoi fabia z takim podwójnym wydechem. Ile razy mijam, tyle razy pękam ze śmiechu. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą ma ktoś z Was oficjalną listę WSZYSTKICH akcesoriów do J11? Na stronie Nissana zdaje się, że nie ma wszystkiego. Np. nie znalazłem "płetwy", dla której Bartosz podał ceny i numery katalogowe. Z J10 było tak samo. A były fajne dodatki - np. schowek na okulary montowany w miejscu gdzie jest miejsce na uchwyt nad głową (a po stronie kierowcy tego uchwytu nigdy nie ma i w tym miejscu był montowany uchwyt na cyngle :)). 

 

Chciałbym takie coś w J11, ale nie wiem czy istnieje.

 

Pomożecie?

Edytowane przez njacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mowcie, zwlaszcza przyszli posiadacze 1.6, ze nie zamontowali byscie sobie takiej atrapy podwujnej rury wydechowe, chodzby miala to byc tylko atrapa. Ja bym sobie taka dolozyl. Przeciez tylko ja bym wiedzial, ze to nie jest do konca prawdziwe. A wtedy samochod by o wiele bardziej rasowo wygladal.

NIGDY!!!!!!!!!!! Profanie jeden :)

 

Do 107ki zamawiałem wydech i mam prawdziwą dwururkę pośrodku.... Irmsher

fuj z pomysłem artap.... to i tak widać zwłasza w zimie jaak para wodna z wydechu idzie tylko z jednej rurki.... Taki zabieg jest żałosny

 

peugeot-107-rc-line1-0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już, któryś raz napiszę, że to rzecz gustu. Dla mnie KAŻDA przeróbka jest nie do zaakceptowania i wygląda wieśniacko. DLA MNIE. I choćby nie wiem jaka to uznana firma robiła. Dla mnie samochód musi być taki jak wyjechał z fabryki.

Ale wszelkie przeróbki mają się podobać właścicielowi - więc niech go tylko fantazja ogranicza. Ja bym nawet za dopłatą nie cyrkowal z jakimiś dwururkami, jedną rurką, po środku, z boku czy snorkel. Ale to JA.

:rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonach mają drukowany katalog akcesoriów, bogatszy niż internetowy.

 

A nie ma ktoś z Was jakiegoś skanu/PDF-a? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już, któryś raz napiszę, że to rzecz gustu. Dla mnie KAŻDA przeróbka jest nie do zaakceptowania i wygląda wieśniacko. DLA MNIE. I choćby nie wiem jaka to uznana firma robiła. Dla mnie samochód musi być taki jak wyjechał z fabryki.

Ale wszelkie przeróbki mają się podobać właścicielowi - więc niech go tylko fantazja ogranicza. Ja bym nawet za dopłatą nie cyrkowal z jakimiś dwururkami, jedną rurką, po środku, z boku czy snorkel. Ale to JA.

:rofl:

To fabryczna przeróbka. Taki został zakupiony. Był to model jak nismo w nissanie. Paski, skórzana kierownica felgi wydech. Dodatkiem jest też zakupiona poza wszystkim lotka. Możesz sobie powiedzeić że z fabryki tak wyjechał. Zamawiadz dodatki do modelu, kolor i dostajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karminadel , robisz drinki , lub rozcieńczasz , czy tak jak butelka z fabryki wyszła , ewentualnie kostkę lodu ?

Bo Ty straszny ortodoks jesteś :)  co choinki zapachowej nie powiesi ,bo fabryka tak auta nie wypuściła .

Muszę sprawdzić czy siłowniki od Jacko wziąłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...