Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynasz wymyślać:-)
Bo ani do kratki ani do mojego wieszaka na desce nie jest Daleko.
Wyjęcie z mojego uchwytu 9dbywa się jedną ręką.
Specjalnie mam na.srodku bo do lewego okna musiałbym prowadzić strasznie długi przewód.
Do mojego wystraszy standardowy.

A to że musisz mieć szybki dostęp - podejrzewam że używasz go podczas jazdy do sprawdzania maila, czy FB hehehe.
A to jest niebezpieczne.;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, degaar napisał:

Potrzebuję szybkiego dostępu do tel a uchwyt jest za daleko i wyciąganie tel z uchwytu jest trochę problematyczne. ;/

Dobra jest taśma samoprzylepna na kierownicy. Szybki dostęp i stale pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo taśma to dobry pomysł  :thumbsup:

 

Uchwyt też były spoko ale właśnie taki żeby można  było 1 ręką obsługiwać

Macie coś co warto wypróbować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na kratce nawiewu przymocowany i jakoś daje radę go jedna ręką obsługiwać.

IMG_20190320_172851.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam wersji z przyssawką. Bardzo porządnie wykonany, dobre materiały. Łatwo wkłada i wyciąga się telefon, jest uniwersalny jeśli chodzi o wielkość telefonu. Niestety jak dla mnie ma zasadniczą wadę - przyssawkę można użyć wyłącznie na szybie, bo na desce Qq nic się nie chce trzymać. A ja nie lubię jak mi coś przysłania widoczność.

4715_1d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

degaar ja używam uchwytu magnetycznego umocowanego na środkowej kratce, telefon zamocowany w poziomie doskonale spisuje się w roli nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Brzyk napisał:

Nie mów że nic się nie trzyma na desce. Ja też nie lubię zasłaniania. A dostęp jest w sam razdacd27d638646ceac85f4b6d2585e1b4.jpg

kolego mógłbyś dać znać co to za uchyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Brzyk napisał:

Nie mów że nic się nie trzyma na desce. Ja też nie lubię zasłaniania. A dostęp jest w sam raz

Dlaczego mam tak nie mówić skoro mam takie doświadczenie? Próbowałem kilku uchwytów, także tych mat co to niby do wszystkiego się lepią. Wszystko po tym jak się kilka razy zdejmie, przestaje się trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bluev napisał:

Dlaczego mam tak nie mówić skoro mam takie doświadczenie? Próbowałem kilku uchwytów, także tych mat co to niby do wszystkiego się lepią. Wszystko po tym jak się kilka razy zdejmie, przestaje się trzymać.

Kolego zainwestuj w uchwyt więcej niż 20 złoty to zmienisz doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2019 o 20:48, degaar napisał:

kolego mógłbyś dać znać co to za uchyt?

mnie akurat takie ustrojstwa sie nie podobaja :) zbyt duze zagracenie deski (zaburzone feng shui) :P fajniejszy jest uchwyt na kratke - nie widac jak nie wkladasz tam telefonu i trzyma tez bardzo dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie szukałem z długą rączką hehe. Bo sam mam krótkie
Ale dla mnie na kratce moje feng coś tam że telefon w zimie strasznie się grzeje no a w lecie to akurat plus - mrozi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Brzykiem. Uchwyt na kratkę ma ten minus że najlepiej jak kratka jest zamknięta (przynajmniej ja tak robię) bo w przeciwnym razie zazwyczaj urządzenie jest zamrożone a takie ustrojstwo jak Janosik to długo nie pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybszy dostęp daje uchwyt magnetyczny. korzystam od ponad pół roku i naprawdę fajne rozwiązanie. ani razu nie odpadł telefon.

ten ze zdjęcia jest troche przerobiony - wykorzystałem starą bazę z przyssawką od mocowania samsungowego a wymieniłem samą głowicę (tak mi pasowało). zamówione na ali.

c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. trzeba przykleić blaszkę. można ją umieścić pod tylną klapkę lub pod etui. moje etui jest grube, przez co aż tak mocno nie trzymało i zdarzało się, że telefon odpadał. ostatecznie krążek przykleiłem do tyłu etui i jest ok.

widziałem też srebrne krążki, które wyglądają fajnie.

 

aa1.jpg

aa2.jpg

aa3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio z androidem od chińczyka 10". bardzo fajna sprawa. nie obyło się bez problemów (hub USB, sensory) ale wszystko hula (sporo można napisać o tym na co zwrócić uwagę). generalnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 15:28, mahtew napisał:

radio z androidem od chińczyka 10". bardzo fajna sprawa. nie obyło się bez problemów (hub USB, sensory) ale wszystko hula (sporo można napisać o tym na co zwrócić uwagę). generalnie polecam

A możesz pokrótce wymienić na co zwrócić uwagę, bo się zastanawiam aby za 200-240 USD coś takiego kupić do Acenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...