Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia X-TRAIL T31 na oryginalne z NAVI


trucha0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,koledzy czy ktoś może mi podpowiedzieć czy wymiana radia w X-ie z 2007r. T31 przebiega bez żadnych komplikacji  bo mam te seryjne z zmieniarką na 6CD które nie czyta nawet MP3 co mnie bardzo boli nie wspominam nawet o wejsciu AUX czy wejsciu na kartę SD lub USB i z tego co trochę patrzyłem w sieci to te seryjne radyjka z navi takie jak z linka

http://allegro.pl/gps-nissan-qashqai-micra-juke-cube-radio-navi-nawi-i4353452694.html

mają trochę wiecej wejść tzn.widzę kartę SD ale czy czyta pliki chociażby z muzyką bo widzę obok napis MAP,czy nawigacja jest wgrana wewnątrz na dysku czy oddzielnie na kartach SD i jakie regiony obejmuje oraz jak z pokryciem,widzę że mp3 obsługuje,oraz ma wejscie AUX,czy da się to przełożyć plug&play czy trzeba coś kombinować kodować,czy działa bluetooth i sterowanie z kierownicy,jaki koszt aktualizacji map proszę o wszelkie informacje na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to akurat jest bezproblemowe, ale sd tylko navi. Jednak pełne zadowolenie przyniosą tylko markowe radia 2din z kamerką i navi. Możesz wgrywać w nich automapę. Wczytuje się tylko ścieżkę. Jest już wątek o tym - poszukaj na forum. Dołączaj się do istniejących a nie zakładaj nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,jak już zaśmieciłem swoim tematem za co z góry przepraszam to pozwolę sobie zapytać gdzie konkretnie montowana jest antena od gps w x-trailu bo przewód nie za długi czyli gdzieś w okolicy schowka górnego raczej,oraz co możemy podpiąć pod wejście aux bo nie widzę żadnego wtyku co zapewne wiąże się z tym że w samochodzie mamy wtyk jack lub wejście na pendrivea,ale skoro wersja samochodu nie posiada takiego wejścia to pewnie trzeba jeszcze mieć taką kostkę jak do radia się wtyka i rozpiskę pinów co od czego jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...