Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Juke - podgrzewane fotele - jak włączyć ?


skaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dziś szukając rupieci pod fotelami, zauważyłem pełno kabli pod fotelem i podłączenie jednego z nich do maty grzejnej w fotelu. Zatem pytanie - jak się włącza ogrzewanie foteli w Juke ?


ODrazu nadmieniam że pod podłokietnikiem nie mam włączników do podgrzewania...a maty sobie siedza w fotelach i nie wiem po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz Tekne "full" jak masz napisane w opisie to musisz miec podgrzewane fotele i wlaczniki sa widoczne na konsoli srodkowej ... (masz skore?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W załączeniu strona (angielska) instrukcji obsługi.

To pozycja 13 (jeżeli jest na wyposażeniu).

 

Nissan-Juke-Manual.pdf

 

Być może fabrycznie montują "full wypas" instalację elektryczną

a później w zależności od rodzaju fotela

podłączają tylko czujniki obecności kierowcy i pasażera

oraz czujniki  zapięcia pasów bezpieczeństwa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRzełącznika brak co mnie dziwi. Powoli się zastanawiam czy ta mata, która wygląda identycznie jak ta od podgrzewania to rzeczywiście mata do grzania tyłka czy jakiś czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie powiem ci że zaczynam się zastanawiać nad tą wersją. Mam zestaw pierdołek jak dwukolorowa tapicerka, lakierowane w kolor nadwozia elementy w aucie, GPS i inne dodatki. W instrukcji też pisze TEKNA + dodatki jak np. podłokietnik a grzanych tyłków brak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ja również mam wersje tekna 2013 i ,,skórzanej" tapicerki z podgrzewanymi fotelami nie mam. Fabrycznie jest to montowane jako opcja za dopłatą ok 4000 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam Tekne 2013 i z tego co pamiętam to podgrzewane kubły były tylko w skaju za dopłatą ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...