Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] immo


Spawes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy orientuje się ktoś czy są jakieś emulatory do immo do almerki n15 2.0d?

albo jaki może być koszt całkowitego wywalenia immo ponieważ mam z nim problem bo czasami check engine się nie zaświeca i trzeba długo czekać zanim się zaświeci i odpali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są emulatory ale odradzam ich stosowanie, lepiej przeprogramować jedną pamięć w ecu i z głowy problem na zawsze, mnie przeprogramowanie kosztowało stówkę.. ew. spróbuj poprawić z czytywanie pestki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co trzeba żeby to przeprogramować? zwykły komp do aut wystarczy?

dlaczego nie polecasz emu?

gdzie to robiłeś? możesz kogoś polecić ?

co poprawić jakie zczytywanie pestki? jak to zrobic>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

programator eeprom i lutownica

bo miałem i samochód więcej stał niż jeździł, wystarczyło że  aku padł i emulator głupiał, nie można było odpalić samochodu

jakieś 20km od Lublina jadąc na Warszawę, mogę polecić

 

możesz spróbować wyjąć pestkę z kluczyka i bliżej stacyjki ją przytrzymać jak problem się nie będzie pojawiał to było na forum pisane w przypadku primery P12 żeby zrobić fasolkę w pętli która jest na stacyjce i przesunąć ją bliżej kluczyka, chodzi o to żeby odległość od pętli do pestki była mniejsza i może będzie lepiej ją z czytywać, a nie tylko co któryś raz tak jak teraz masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co odezwe się do ciebie jak coś i może byśmy razem tam podjechali ?>

do lbn mam 80 km jak bede mial kase to sie odezwe i bysmy pojechali jak cos ?; D

ja mam system NATS ten kluczyk jest wgl rozbierany ?

a co gdybym 1 kluczyk mial w stacyjce a zapasowym przylożył bliżej działało by to >

Edytowane przez Spawes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co gdybym 1 kluczyk mial w stacyjce a zapasowym przylożył bliżej działało by to >

 

Kiedyś miałem auto, do którego był tylko 1 oryginalny kluczyk z immo, drugi dorobiłem za 10zł ale już był bez immo. Oryginalny się złamał, został mi sam plastik :D Wkładałem do stacyjki dorobiony, przytykałem plastik z immo blisko stacyjki i auto odpalało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem problem z immo, raz odpalal a czasem check sie swiecil i tak losowo, wymiana akumulatora rozwiazala sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mi dobry mechanik elektryk usunął kostkę immobilizera i na jej miejsce wpiął coś (coś co zamawiał, chyba jakiś sterownik) i nie mam już problemów z immobilizerem.

teoretycznie "usunął na stałe immobilizer".

szówsko k. jarosławia.

koszt 400-500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...