Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zostań reżyserem czyli klubowe nagrania z kamer samochodowych,video recenzje itp


Gość Mateusz_P11_144

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_P11_144

WItam. Pomyslałem że założę temat w którym każdy będzie mógł pokazać co posiada za sprzęt a ponadto każdy może dodać swoje nagranie jakichś niebezpiecznych zachowań innych kierowców i wszystko inne co jest godne pokazania na forum :)

 

Kamera firmy Overmax 2.2 Full HD 1920 x 1080

Najważniejsze dane:

Wideo Full HD 1920 x 1080 Obiektyw Klasa A+, 120 stopni, szerokokątny Obudowa Kauczukowa Polskie MENU Tak Detektor Ruchu Tak Wskaźnik Daty Tak Zegar Tak USB Tak MINI Wyjście HDMI Aparat 12 Mpix Funkcja ZOOM Tak Funkcja Aparatu Pojedyncze, ciągłe, samowyzwalacz Wbudowany głośnik Tak Slot na karty micro SD do 32 GB Wyświetlacz 2,4" Wbudowana bateria Tak Ładowanie Zapalniczka samochodowa lub USB

 

 

 

 

 

s2cd.jpg

 

Polecam od razu przejść na YT i  dać jakość  Full HD 1080

 

Film dzień:

To nagranie wkrótce zostanie zastąpione innym,jak tylko będzie trochę słońca więcej.

 

 

 

 

 

 

Film noc:



Ogólne wrażenie bardzo dobre. Jak na kamerkę za 140 zł to nagrania dzienne są naprawdę dobrej jakości, Nie ma problemów z obsługą oraz zgrywaniem filmów do komputera.
Kiedys urzytkowałem kamerę za 70 zł marki no name zrobionej dla carefour i przepaść ogromna.

Moja ocena 7/10.

3 pkt odjęte za:

1) Nagranie nocne pozostawia sporo do życzenia ale nie oczekujmy cudów- i tak jest dobrze :)

2)bateria krótko trzyma ( 300 mAh)

3)menu czasami zyje własnym życiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja chętnie bym wysłał parę filmików z mojej pracy ale mogę zostać za to zwolniony . I ja się pytam gdzie w polsce jest wolność SŁOWA??? 

 

wraz z żoną posiadamy mio 366 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...