Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T31 Alarm


Ukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum ( choć przeczuwam, że nie ostatni )

 

Wczoraj w nocy obudził mnie Alarm w aucie, szybko sprawdziłem co i jak z psem u boku, czy ktoś nie kombinuje nic ( auto mam pod domem, na prywatnej posesji, która jest dodatkowo jeszcze odgrodzona jak małe osiedle )

 

Wszystko było ok i otworzyłem auto, sprawdziłem drzwi, dach, klapę, szyby, zamknąłem i poszedłem spać.... za jakieś 10 min znów to samo i tak praktycznie do rana, co ciekawe alarm wył nawet gdy nie zamykałem auta pilotem.....  rano od razu wymieniłem baterię w kluczykach jednak już po jakimś czasie alarm wył znów ( w ciągu dnia tylko 4x ) od jakiś 6h jest spokój.

 

Nie mam pojęcia co powoduje taki stan rzeczy, być może mój post jest dublem, lub była już taka sprawa, poproszę wtedy o linka do wątku.

 

Mimo wszystko proszę o jakąś formę pomocy.

 

pozdrawiam Łukasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź aku (alarm ma czujnik spadku napięcia), pomacaj czujki drzwiowe i maski, może w aucie latała jakaś ćma, może hałas (burza)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to od poniedziałku jest spokój, wydaje mi się, że to mogła być jakaś muszka albo pająk w środku. Nie wiem czy to też może być przyczyna ale dziś jak tankowałem zauważyłem że korek wlewu był niedokręcony ( klapka zamknięta ) ale sam korek nie był na maksa dokręcony. W każdym razie póki co wszystko jest OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...