Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwne dzwięki spod kierownicy P11


wojtek69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , być może już był podobny temat ale nie mogę znaleźć,

miałem jakiś czas temu "bliskie spotkanie "- najechałem na auto przede mną  puknięcie było takie że tylko porysowałem lakier na zderzaku auta przede mną , od tamtej pory w czasie jazdy słyszę spod kierownicy bulgotanie  jakby przelewał się jakiś płyn  i jeszcze takie cykanie jakiegoś przekaźnika - gdzieś na środku deski  przy tunelu środkowym.

nie potrafię zdiagnozować co to może być ,samochód jeździ normalnie i cała reszta jest OK.

jeśli macie jakieś sugestie , lub był jakiś temat podobny to proszę o pomoc,

z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykanie koło  środkowej konsoli  jak ta półeczka pod kierownica może być wydawana  przez przekaźnik kierunkowskazów  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownież tak myślałem , i może tak jest jeśli ten przekaźnik pracuje cały czas bo ja słyszę go prawie cały czas.

To jeden problem , a drugi? Dochodzę do wniosku że musi to być przelewanie płynu chłodniczego ,ale wcześniej nie słyszałem tego dzwięku , czy jest to możliwe? np.przez poluzowaną obejmę od obiegu plynu , albo dziura w którymś przewodzie gumowym...

Różne rozwiązania plączą mi się po głowie...

Jeśli spotkaliście się z czymś podobnym to podsuncie mi pomysł co mogę sprawdzić.

Dodam jeszcze to że sprawdziłem już przewody hamulcowe , odpowietrzenie sprawdzone, wspomaganie też brałem pod uwagę ale to nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...