Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zderzaki T 2 Krótki


gruby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:punk: Ponowię temat zderzaków do T2. Szukam pomysłów na zderzaki do T2, wiem że jest masę projektów, masę filmów na yt ale nie w tym rzecz, mam nadzieję że pomożecie znależć projekt który skróci tył auta pozwalając zostawić hak, bo często urywam tablicę rejestacyjną i możliwość montażu rur wokół auta  w czasie póżniejszym i przód z miejscem na hi lifta, halogeny  i wyciągarkę, oczywiście wzmocnienie pod silnik będzie również. Proszę o propozycję bo auto przechodzi "grubą" renowację i mam czasu z 2 m-ce na dopracowanie szczegułów i przemyślenia. Pytam bo nikt nie ma takiego doświadczenia jak WY. Chciałbym zebrać pomysły do kupy i wybrać coś ciekawego. Liczy się funkcjonalność i estetyka. Chciałbym mieć póżniej możliwość zapięcia pługa bo działki hektar. :(:whistle:  ale to do roku bo szelest nie puszcza. :whistle: Dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez gruby357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w grafice "terrano R20 bullbar" ... mnóstwo inspiracji ... no pokochałem internet  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości zapytam, te wycięte nadkola nie kłują w oczy stróżów prawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie bylo problemu przy kontrolach

Jak do tej pory nie bylo problemu przy kontrolach . popatrz na niektore Patrole czy tez porejestrowane zmoty. Nie mowiac jiz o traktorach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drazki sa na razie kaput to jest maks co uzyskalem... Na razie auto jest cale rozebrane bo bude dzwigam a i dalej z ruda walcze. Tylko ze teraz juz na powaznie bo w aucie procz silnika nie ma noc. Fachowiec odda dopiero w pazdzierniku wiec troche potrwa sprawa :) a i porzadek pod maska bede robil bo po tych wszystkich lata ulego wiele rzeczy degradacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysokość spasuje... ale doskonale wiem czego Ci zabraknie w terenie :)

 

wykrzyżu...

 

i dlatego lepiej liftować jednak zawiechę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę temat trochę

Pokaż mi swój zderzak a powiem dokąd jeździsz ....

Pochwalcie się swoim przednim zderzakiem i tylnym, wiem że google grafika pęka w szwach od ilości inspiracji ale dobrze sobie porozmawiać z właścicielem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponawalbym zdezak z rur jeat prostszy w wykonaniu i lzejszy. Sam teraz tez szukam projektu przedniego zdezaka rurkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał dużo czasu to dłubałbym sobie przy przednim i tylnym zderzaku i zrobił swoje.

Z przodu zrobiłbym taki żeby można było dopasować typowe i tanie kierunkowskazy, dodatkowo wykonałbym miejsce na trwałe i bezproblemowe zamocowanie lamp do jazdy dziennej oraz dodatkowych świateł drogowych.

 

Tylny zderzak wykonałbym tak żeby był na nim otwierany zawias z wieszakiem na koło zapasowe i wykonałbym również miejsce na proste i typowe światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce sie zabrac i zlozyc cos takiego tylko cigly brak czasu a material juz lezy i czeka.

tyle ze bedzie jakas siatka miedzy rurami zeby chlodnice bardziej oslonic.

 

post-93708-0-79576000-1460899613_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś takiego bym wrzucił do swojego TI ale nie ma nigdzie rysunków jak wycinać a samemu robić to chyba nie w tym życiu.Szukam kangura takiego do ramy i zderzaka bo bez niego wygląda dziwnie auto.A tak taki zderzak i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa rysunki w necie, pliki , nawet chyba mamy podpięte do portugalskiego forum w wątku serwisówki i linki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja chce sie zabrac i zlozyc cos takiego tylko cigly brak czasu a material juz lezy i czeka.

tyle ze bedzie jakas siatka miedzy rurami zeby chlodnice bardziej oslonic.

Kolego i jak poczyniłeś ten zderzak bo chyba tez cos takiego bede robil bo tylko gorna część bylego plastikowego mi zostala:(

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie, troszke mi pekł zderzak tył w Terranie 3d '95 przedliftowym i zastanawiam się nad wymianą na poliftowy. Czy lampy ze starego i belka pod zderzakiem beda pasowac, wygladaja na ren sam ksztalt ale nie mam pewnosci ? Poszerzenia nadkoli mam juz te szersze poliftowe (bo koła trochę wystawały) i z nowym zderzakiem ladnie by się spasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam troszkę odkopie temat. Wiele watków na kilku forach przekopałem i dużo sie mówi o gotowych planach zderzaka przedniego jednak wszystkie linki są przestarzałe. Czy ktoś posiada jakieś pliki z projektem zderzaka. Nie chodzi mi o inspiracje ze zdjeć ttlko o gotowy projekt który oddam do wycięcia i pospawania a później założe na auto. Nie moge tego rozebrać i kombinować przez miesiąc bo potrzebuje auta na codzień. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...