Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Przepalające się żarówki


sedek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem jak w temacie.

 

Chodzi o to , że praktycznie w ciągu dwóch dni przepaliły mi się dwie żarówki H4. Przepalają się  w jednakowy sposób: szkło pęka w drobny mak, a na żarnikach jest mgławy , szary nalot.

 

Co może być przyczyną?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uszkodzony regulator napięcia.


Uszkodzony przekaźnik od świateł (mniej prawdopodobne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem jak w temacie.

 

Chodzi o to , że praktycznie w ciągu dwóch dni przepaliły mi się dwie żarówki H4. Przepalają się  w jednakowy sposób: szkło pęka w drobny mak, a na żarnikach jest mgławy , szary nalot.

 

Co może być przyczyną?

 

Witam,

mam problem jak w temacie.

 

Chodzi o to , że praktycznie w ciągu dwóch dni przepaliły mi się dwie żarówki H4. Przepalają się  w jednakowy sposób: szkło pęka w drobny mak, a na żarnikach jest mgławy , szary nalot.

 

Co może być przyczyną?

 

Dodałbym słabej jakości żarówki ew.źle zamocowaną lampę.Tzn. drgania przez urwane lub niedokręcone zaczepy powoduje uszkodzenie żarówek.Sorry za dubla,coś mi się żle nacisnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany.

Nikt by na to nie wpadł i ja też trafiłem przypadkiem.

Okazało się , że jakimś cudem dostała się woda do środka lampy. Gdy auto stało, była niezauważalna (a było jej jakieś 1 cm, więc sporo).

 

Podczas jazdy, gdy chlupiąca woda opryskała rozgrzaną żarówkę następowało buum i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...