Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Skyline GT RB20DE NEO-Cena,części,kombinacje


Gość LektorPl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich.Chciałbym być w przód z tym tematem,gdyż na chwilę obecną tanszy,mozliwy do pozyskania japoniec u mnie stoi,lecz chciałbym wiedzieć jak na tą chwilę stoi sytuacja ze skylinem.Chodzi mi o wersję GT-tam gdzie występuje silnik 2.0l RB20DE NEO I6 140 hp.Pytanie pierwsze:
1.Jaka cena na chwilę obecną samego auta,jaka cena sprowadzenia od skośnoryżowych?(a idzie wgl to skądź indziej pozyskać jak nie od nich?)

2.Dostępność części?

3.Czy to prawda by zrobić z wersji GT >GTR trzeba zamienic z GTR tylko maskę (charakterystyczne wybrzuszenie) i przedni zderzak wraz z atrapą?

4.O przekładce słyszałem cuda.Czy jest w stanie zrobić coś takiego dobry mechanik z prawdziwego zdarzenia,który robił takie rzeczy?lub czy trzeba tylko dać to w ręce jakiejś firmie która potrafi coś zaradzić na takie coś(czy tutaj hasło LHD CARS ma sens?obiło mi się o uszy że jakaś firma przerabia takie rzeczy).-jaka cena takiej przyjemności?

Nie chcę odpowiedzi typu jak sprowadzać to tylko gtr bo pytanie dotyczy innego typu zatem proszę kierować odpowiedzi w tym kierunku.

Proszę o wasze odpowiedzi,bo nigdy nie pytałem mądrzejszych,lub tych co są typowo w tym temacie a bardzo chciałbym wiedzieć także czekam na wasze wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć!
1 Cena z opłatami, wprowadzeniem seryjnego, bezwypadkowego 2.0, o przebiegu poniżej 100tys to 28-30 tys.
2 Coś tam jest, są firmy, które sprzedadzą wszystko, pare części pasuje od 200sx, nie ma rzeczy nie możliwych.
3 Nie jest to prawda, tyle nadkola trzeba dokładać i wycinać stare, tyle lampy mają szerszą obudowę (ramkę) inny zderzak, co prawda da rade pociać przedni zderzak i go troche wydłużyć do góry, pod maskę GTR, zderzak tylny szerszy, przednie nadkola są inne (szersze), jeszcze progi i lotka z tyłu.
4 Przekładka kompletna i detale 8tys zł w Łodzi.

Firma która może sprowadzić takie auto znajduje się w okolicach Wawy, chcesz kontakty itp, pisz na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...