Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oryginalne radio - słaby odbiór


dawte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

Mam taki problem - radio w mojej Nisi P12 (2004, kombi, 1.9 diesel) fabryczne radio BARDZO słabo odbiera stacje - stacji jest mało, odbierają z szumem. 

Gdzie znajduje się "fizycznie" odbiornik radiowy? czy jest to te DVD?

Jak się do niego dostać? Może jest na forum jakiś instruktaż: jak ściągać te panele (nie mam w czymś takim za bardzo wprawy).

Jak rozumiem, do radia podłączony jest przewód antenowy, którego drugi koniec jest na dachu po anteną (nie ma punktów przełączeniowych, mufek) - czy można sprawdzić ciągłość tego przewodu i jak rozbroić antenę na dachu by dostać się do kabla? Zdjąłem lampkę wewnętrzną z tyłu kabiny, ale to się tam nie znajduje.

 

Proszę o pomoc lub odesłanie do konkretnych tematów.


I nikt nie ma jakichś sugestii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też był (w sumie to jeszcze jest) słaby odbiór. Kilka dni temu odpadła mi antena. Okazało się, że guma jej obudowy popękała i przepuszczała wodę, bo sprężyna w środku kompletnie zardzewiała i przełamała się. Prawdopodobnie to było powodem słabego odbioru, bo teraz jak już całkiem odpadła, nie widzę żadnej różnicy. Sprawdź jak to u Ciebie wygląda. Ja dołączę się do pytania o demontaż anteny. Nie bardzo mi się chce zdejmować podsufitkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...