Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podgrzewane siedzenia w QQ(2013) - można dołożyć?


gambiting

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie - chciałem do swojego QQ 2013 w wersji Accenta dołożyć podgrzewane siedzenia. Pierwsze serwis powiedział mi,że oczywiście,nie ma problemu,można to zrobić,ale jak przyjechałem się dokładnie zapytać o cenę i możliwość wykonania takiej usługi, to okazało się nagle, że "trzeba by całe siedzenia wyjmować,poduszki demontować,więc się nie da". Ja problemu nie widzę,jeśli to więcej roboty to będzie więcej kosztować i tyle,ale nie widzę technicznego problemu. Czy ktoś wykonał taką zmianę i może potwierdzić, że tak, na pewno da się to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś to chciał zrobic?

Są firmy oferujące maty ,które montuje się pod siedzisko.W innym przypadku chyba właściwym ,byłoby zamiana siedzeń,na podgrzewane,przekaźniki okablowanie i knefle do tego.Tak by to chyba miało wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś to chciał zrobic?

Są firmy oferujące maty ,które montuje się pod siedzisko.W innym przypadku chyba właściwym ,byłoby zamiana siedzeń,na podgrzewane,przekaźniki okablowanie i knefle do tego.Tak by to chyba miało wygladac.

Znaczy się pomysł zrodził się stąd,że rozmawiałem z jednym mechanikiem właśnie z serwisu nissana i powiedział,że montuje się maty(nie koniecznie oryginalne), a środkowy panel zamawia się oryginalny nissana tylko z wyższego modelu z przyciskami do kontroli podgrzewania, podłącza się do istniejącego okablowania i tyle. Problem polega na tym,że jak się w końcu zebrałem do serwisu zapytać o taką usługę,to okazało się,że się nie da. I dlatego pytam, czy ściemnił mi mechanik, czy serwis ma jakieś wąty do problemu który nie jest taki trudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwy na pewno nie jest,bo musiałbyś zrywać materiał z siedziska,a to raczej w grę nie wchodzi,bo wyglądałby później jak szmata.Panel z innej wersji ,owszem,ale...czy na pewno okablowanie istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...