Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprzęgiełka


haczepsu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znam Danego i wiem, że ma wiedzę i doświadczenie, więc lipy nie wciska :thumbsup: a 30zł przy tej kwocie to żadna kwota

a skoro łysy jeździ 3 lata i daje na to gwarancję   :laie_67:

to bierz od Danego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temat o sprzęgieł-kach, to czym się rożni wersja zwykła AVM od tej wzmacnianej HP ?? 

Może głupi pomysł, ale kolega ma Terrano II i może udało by się zamienić moje automaty na jego manuale i na odwrót jak by sprzedawał auto, bo widzę że niby katalogowo za dużo się nie różnią, ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jeździłem na avm ale wytrzymały niecałe dwa sezony i padły w najmniej odpowiednim momencie.te wziąłem od danego i jak snake4x4 wspomniał zjadł zęby w tych tematach jestem mega zadowolony z ich wytrzymałości prostoty wykonania itd.zamawiałem je Enzowi i jeszcze paru kumplom i narazie reklamacji niemam wszyscy banan na gębie a za miesiąc jadę na Ukrainę i znowu będą tyrały i to ostro.

Edytowane przez łysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeca mówiłem ;)

 

ja do AVM-ów mam tylko jedno zastrzeżenie, te (u)jowe małe śrubki na torgs-a co to się dają wkręcić, ale wykręcić, to już niekoniecznie

AVM robi np. do Patrola tzw monolity (745), które już nie mają owych śrubek

 

a to czy zwykłe czy HP, to już każdy użytkownik powinien sobie dobrać pod kątem budżetu, a bardziej pod kątem tego, do czego będzie używał auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake - tylko grzecznie zapytałem :P 
Pytanie czy jest sens przesiadać się z automatów i itp. czy lepiej bawić się na razie w co innego, jeśli chodzi o "zbrojenie auta" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake - tylko grzecznie zapytałem :P 

Pytanie czy jest sens przesiadać się z automatów i itp. czy lepiej bawić się na razie w co innego, jeśli chodzi o "zbrojenie auta" :)

na manuale i tak prędzej czy później przyjdzie pora, a co oryginał to oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz prezesie czas zweryfikuje automaty i przejdzie na manualne .aczkolwiek mile wspominam automaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej o wygodę chodziło mi o to czy AVM 452HP spasują do T1, bo u nas są niby dedykowane 429 ... 

Też nie wiem czy jest na razie sens, bo jak by faktycznie wyszły kiedyś mosty od czegoś mocniejszego to zmiana sprzęgiełek znów :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej o wygodę chodziło mi o to czy AVM 452HP spasują do T1, bo u nas są niby dedykowane 429 ... 

 

U nas tak samo

AVM429-Terrano 1

AVM452- Terrano 2

 

452 do T1 nie podejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...