Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Awaria kierunkowskazu


krzysiek2201

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj jezdziłem moją primerką i wszystko było ok, dzisiaj gdy odpaliłem samochód i włączyłem światła postojowe i chciałem włączyc prawy kierunkowskaz to zamiast niego mrygają postojowe światła (LEWY DZIAŁA OK) a jak włącze mijania to kierunek świeci na stałe nawet bez włączania. co może byc tego przyczyną? Pomocy

 

Bez świateł słychac przekażnik od prawego kierunkowskazu a jak włącze światła to charakterystycznego cykania nie słychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można to poproszę o podpowiedz gdzie znajdę te masy bo przy prawym kierunku znalazłem 2 a przy aku 1 i nie wiem gdzie jeszcze mam szukac.

 

A może ktoś sie orientuje czy z tyłu przy lampach są też jakieś masy?

 

Dodam że jak bez zapłonu włączę awaryjne to świeci (mryga) wszystko co możliwe tj awaryjne,postojowe,oświetlenie tablicy rejestracyjnej,podświetlenie regulacji wysokości świateł itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jakąs mase z tyłu przy prawej lampie ,wyczyściłem i nadal jest to samo. Mam pytanie, czy w takim nissanie jest jeden przekaznik od kierunkowskazów prawej i lewej strony i awaryjnych czy dwa każdy na jedną stronę, bo znalazłem tylko jeden.


Problem rozwiązany, okazało się że na prawym przednim kierunkowskazie + (ta blaszka od spodu żarówki) była odgięta i bardzo blisko masy i chyba dochodziło do jakiegoś delikatnego zwarcia. Poprawiłem to i wszystko wróciło do normy. Rada dla wszystkich, przy wymianie żarówki kierunkowskazu warto spojrzeć na takie drobnostki w mocowaniu żarówek.

Temat uważam za zamknięty.Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...