Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NOTE 2 chyba mamy wadę fabryczną


sobkon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam na myśli plastykową obudowę filtra powietrza ,jej końcówka składa się z wciśniętej w obudowe plastykowej podłuznej rurki ,niestety owa rurka ( nie wiem jak to się nazywa ) wypada ,powoduje to dość glośny rezonans pod maską.Byłem z tym w ASO i okazało się że  nie ja pierwszy,wymiana tej obudowy na nowa nic nie daje ,bo z nowej też po czasie, ta część się odczepia się ,więc skręcili mi to na amen spinką i obwiązali opaską zaciskową.Obawiam się że problem wcześniej czy póżniej dopadnie każdego z posiadaczy NOTE 2.Dodam że widziałem już dwa samochody ze śladami podobnej operacji jaką zaserwowano mojemu samochodowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chym , dokładnie to dopada micry k12 ,ale w benzynie. Ja mam też dci , ale za cholerę nie mogę zaskoczyć o jaką rurkę chodzi(zapewne masz inaczej rozwiązane połączenia).Przyłączam się do prośby o foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chym , dokładnie to dopada micry k12 ,ale w benzynie. Ja mam też dci , ale za cholerę nie mogę zaskoczyć o jaką rurkę chodzi(zapewne masz inaczej rozwiązane połączenia).Przyłączam się do prośby o foto.

post-26474-0-66954200-1415630856_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...