Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Centralny zamek


haczepsu

Rekomendowane odpowiedzi

mam T2 trzy drzwiowy i chciałbym zamontować centralny zamek bo fabrycznie takiego nie posiadam ,

czy ktos z was montował sam  taki zamek i może polecić konkretny model ze względu żeby nie było problemu z montażem siłowników  i podpowiedzieć jak go zamontować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na głównej temat wrzucić, mogę pomóc jakby coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem centralny zamek by otwierać drzwi gdy zima zmrozi - dobre rozwiązanie i sprawdza się przez ostatnie 4 lata. Centralka i siłownik były z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

czy napewno nie masz centaralnego zamka w t2 ???   jak zamykasz drzwi od strony kierowcy zamyka się reszta??? sprawdz  rozbierając drzwi kierowcy czy w drzwiach  nie ma siniczka. A jeśli brak, instalacja centralnego zamka jest prosta  kupujesz siłowniczki z najprostszą centralką za o 120zł 1 master 4 przewodowy i 2 szt 2 przewodowe  w instalacji trudno sie jest pomylić nawet laikowi ponieważ kable mają koćówki które inaczej nie pasują , jedynym bardzo ważnym punktem jest przybranie dobrego kąta dla cięgien otwórz zamknij żeby kąt nie był zbyt duży ponieważ bedziesz miał problemy z regulacją .

 

pozdrawiam

 

Tarpan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...