Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Dziwny objaw przy uruchomieniu silnika


krzysiek2201

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odkąd kupiłem moją nyskę mam nieco dziwny objaw po uruchomieniu motoru, a więc tak Przekręcam kluczyk czekam aż zgaśnie kontrolka od świec i odpalam i tu jest dziwne zachowanie bo obroty na kilka sekund wskakują na ok 500 i dopiero pózniej na ok 900 a mnie sie zdaje że powinno być odwrotnie. Moim zdaniem obroty powinny wskoczyc na początku wyżej a potem opaść. Tak przynajmniej miałem zawsze w benzyniakach (to mój pierwszy diesel). Co koledzy o tym sądzą? Nyska pali moim zdaniem dobrze(poza tym że zdziebko za duzo),check się nie zapala. Nie wiem za bardzo od czego zacząć, bo w benzynach za to odpowiadają wszelkiego rodzaju silniki krokowe ale w dieselach nie nie mam pojęcia. Może ktoś z was miał taki problem? Z góry dzięki za każdą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Pierw sprawdz kody błędów. Nie bd pisal jak bo wszystko jest na forum wystarczy użyć wyszukiwarki;)

Jak masz bledy to je podaj to dalej pomyślimy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, jutro sprawdzę. Mam tylko pytanie czy jak nie zapala się check  to są jakieś błedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam ponownie, teraz po odpaleniu obroty wchodzą na 500 potem na ok 900 i po kilku sekundach na ok 700, troche mało silnik drży itd. Dodam jeszczę że jak ciepły to ciężko pali. Z zworki wyszedł kod 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...