Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy Qashqai 2015 - gdzie napęd 4x4? I gdzie silnik 1.6 dCi?


gambiting

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wszystkich cenników jakie widać w tej chwili wynika,że w 2015 roku nie będzie możliwości zamówienia Qashqaia z napędem na 4 koła,ani z silnikiem 1.6dCi. Aż oczy przecieram ze zdumienia - jeżeli to jest błąd z mojej strony, to proszę mnie z niego wyprowadzić,bo dla mnie to jest nie do pomyślenia. Juke na 2015 ma opcję 4x4, i X-Trail tak samo, a w Qashqaiu się pozbyli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie samo info dostałem w salonie... brak silników więc, żeby nie mieszać ludziom wycięli z cennika.... ale marketingowo to kiepsko rozegrali bo powinni dać jakieś info, że wróci albo coś takiego, bo jak się ktoś nastawiał wcześniej to teraz na pewno pójdzie do konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czy jest szansa na 1.6 dig-t z 4x4? O takim marzę...

 

A tak w ogóle witam się ze wszystkimi bo to mój pierwszy post na forum jako coraz bardziej przekonanego przyszłego użytkownika Qashqaia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji nadal mozna zamawiac 1.6 dCi, ciekawe dlaczego.

Kolega napisał o 1.6 dig-t 4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedz dotyczyly tytulu tego watku, czyli gdzie sie podzial silnik 1.6 dCi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedz dotyczyly tytulu tego watku, czyli gdzie sie podzial silnik 1.6 dCi.

 

w PL też dostępny jest 1.6dci tylko w ograniczonej dostępności - najlepiej pytać dealerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...