Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

Edek !

Powiedz dlaczego nie wybrałeś Qq II a nie ... ?

Obrzydzasz moje "oryginalne "dywaniki i to tak ,że już zamówiłem Rezaw - Plast !

Niech tylko nie pachną ... :devil: :devil:

Czyzbys dostal takie same badziwie jak ja? Za krotkie, bez mocowania ciagle podsuwajace sie pod pedaly?

 

Malzonka juz dostala zlecenie na zakup polecanych dywanikow. Mysle, ze gorsze od tych co w salonie dostalem to nie moga byc- a przynajmniej bezpieczniejsze beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys dostal takie same badziwie jak ja? Za krotkie, bez mocowania ciagle podsuwajace sie pod pedaly?

 

Malzonka juz dostala zlecenie na zakup polecanych dywanikow. Mysle, ze gorsze od tych co w salonie dostalem to nie moga byc- a przynajmniej bezpieczniejsze beda.

Ja kupiłem Tiide  a w środku były  Rigum grube ciężkie i śmierdzące ciągle przesuwające się  :thumbsdown:

Gregson będziesz zadowolony Rezaw-Plast są super ,a stoperami sobie dopasujesz allagancko ale musisz kupić drugi komplet stoperów!

Bo przy dywanikach dają stopery tylko na przód !

 

Chyba tak, ale w prawie każdym samochodzie nowym śmierdzi... ;)

O przepraszam w innych markach to pachnie nowością a nie capi plastikami  :D

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, byłem oglądałem i nawet jechałem kawałek... :P

No patrz,a jednak :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, moment. Z gumami Rezaw-Plast będziesz miał stopery do dywanika kierowcy.

Więcej chyba nie potrzeba, bo nie wiem jak Wasze QQ, ale mój ma na podłodze kołki do mocowania tylko dla dywanika kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie no, myslalem, ze stopery sa tylko z przodu ale dywanika. Z tylu samochodu to juz stoperow nie potrzebuje. Grunt zeby mi sie dobrze te z przodu trzymaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, jeszcze raz napiszę, że nowy QQ ma tylko 2 fabryczne kołki do mocowania dywaników. I znajdują się one na wykładzinie kierowcy. Dla pozostałych dywaników nie ma. Chyba, że sam sobie wyrzeźbisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, ale mi nie chodzi o stopery, które dostajesz z dywanikami.

Cały czas piszę o wykładzinie w samochodzie. W nowym QQ fabrycznie zamontowane są jedynie kołki pod stopery dla kierowcy. Dla pozostałych dywaników nie ma. Chyba, że sam porobisz dziury w wykładzinie i zamontujesz sobie stosowne mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie ogarnąć co Ty do mnie mówisz. :D

 

Mam Rezaw-Plast i dostałem 4 stopery (o ile dobrze pamiętam).

Ale założyłem je tylko do dywanika kierowcy (tylko 2), gdyż QQ ma mocowania na wykładzinie tylko dla dywanika kierowcy (tylko 2). 

Natomiast pozostałe dywaniki mam bez stoperów, bo nie będę dziabał dziur w wykładzinie samochodu.

Dobrze mi z tym, bo gumy Rezaw-Plast są dobrze dopasowane i nawet bez stoperów nie przesuwają się po podłodze.

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i to jest dobre zwieńczenie dyskusji o stoperach. Idę po swojego Kasztelana niepasteryzowanego :)

Zdrówko Rangersie. Też spożywam Kasztelana, na SB pijemy razem z paroma ochlapusami (wiesz Gruby, Grzmot, Jacek i takie tam :D) więc zapraszam tam żeby nie zaśmiecać tutaj wątku.

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregsonie !

Pewnie te dywaniki są takie jak Twoje. Denerwowały mnie od początku ale żyłem w nieświadomości ,że lepszych nie ma - w końcu to 'oryginay" ! :devil:

Dlatego m.in. mam "uczulenie na wszystkie (domniemane) oryginały " i wybaczcie mi jak nie raz nie "wytrzymuje" na naszym forum i "coś" przy takich tematach powiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teksty odwalacie!Prosty kawałek gumy ,a tyle rejwachu!Ciekawe co by było jakby ktoś się wziął za remont głowicy?Chyba byście do siebie z giwerami pojechali.A mysląc inaczej,moglibyście być doradcami u producenta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dyskusja byla ciekawa :D

Ale dywaniki beda zamowione. Ale na razie bez dodatkowych stoperow bo nie chce nic rozwierca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wracamy do tematu. :D 

Eduardo, w QQ dywaniki Rezaw-Plast leżą dobrze bez stoperów.

A wiem coś o przesuwaniu ich po podłodze buciorami, bo moje dzieciaki wierzgają jak małe chabety. :P

Mimo to dywaniki nie przesuwają się, bo są tak skonstruowane, że po położeniu "blokują się" na podłodze.

Poza tym nie widziałeś QQ na oczy, a się wypowiadasz na ten temat. :D

Poszedł stąd, bo jak kopa zasadzę. :D  :D  :D  ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam...ale dobrze dopasowany gumowy dywanik chyba dobrze "trzyma się" tego filcu na podłodze?

Przynajmniej ja tak mam w Primerze....W oryginale miałam "tekstylne" lecz z biegiem lat "zeszmaciły się" i obecnie z przodu mam tekstylno - gumowe (na gumowym spodzie) i leżą elegancko :) bez przypinania :P

 

edit...zanim nastukałam posta Colins mnie uprzedził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem calkiem zadowolony z gumowych dywanikow. ktore dostalem z samochodem. Ten kierowcy ma zatrzaski mocujace go do podlogi i sie nie przesuwa. Pasazera jest tak duzy, ze rowniez sie nie przesuwa a dywaniki z tylu wchodza na wcisk wiec rowniez sa stabilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie dostaliście oryginalnych dywaników nissana które sa mocowane na kolkach ?

 

ps u mnie wciąż pachnie nowością i skóra ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem calkiem zadowolony z gumowych dywanikow. ktore dostalem z samochodem. Ten kierowcy ma zatrzaski mocujace go do podlogi i sie nie przesuwa. Pasazera jest tak duzy, ze rowniez sie nie przesuwa a dywaniki z tylu wchodza na wcisk wiec rowniez sa stabilne.

Święta prawda, tak samo mam, samochód odebrany 24.03.2015r. a dalej pachnie nowością :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins,coś w tym jest! Ale nie bądź tak drastyczny!Niegrzeczna chłpiec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane !

Colins ma rację ! Nie potrzeba przytwierdzać ich bo i w Qq I dywanki są dobrze spasowane . Swój dywanik zakołkowałem bo były fabryczne stopery .

Edward ! Rezaw są super ! Ale mocowanie na te wkręty do filcowej wykładziny pozostałych sztuk byłoby sztuką dla sztuki bo niby czego miałyby się trzymać ... ? Poza tym demontaż wycieraczek poprzez wykręcanie ich do mycia ... :(

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins,coś w tym jest! Ale nie bądź tak drastyczny!Niegrzeczna chłpiec :D

Ale o co chodzi? Przecież ja nic tutaj nie mówił. A przynajmniej nie przypominam sobie. :wacko:

 

Dzięki NOWY. :0recourse:  Potwierdziłeś słuszność moich spostrzeżeń. :spoko:  Wygrałem potyczkę słowną z Edwardem. :gun:

VICTORIA.  :thumbsup:

Idę po Kasztelana. :D 

Zdrówko :beer:

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o poście 1161 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...