Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Budżetowy sportowy nissan do 17 tyś.


Kincu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na razie tylko przeglądam aukcje i się interesuję ale w okolicach wiosny będę szukać swojego pierwszego samochodu budżet do 17 tyś. W cenie wliczone ewentualne opłaty jak i serwis po kupnie. Aktualnie przejechałem 30 tyś rodziców jukiem 94 ps czyli najsłabszym, i nie powiem silnik z potencjałem i tak coś czuję że chcę swój samochód również spod loga nissan. Tylko że jest problem ponieważ by kupić jakiś samochód nissana który mi pasuję to jest to cena ponad 20 tyś. czyli 200sx, silvia, 300zx (oczywiście mam na myśli samochody w dobrym stanie). Idelanie by do mnie pasował 350z ale na mój budżet, jedynie mógłbym sobie pozwolić na jakiegoś po dzwonie do roboty. Nissan to nie Honda gdzie kupię civica z vteciem czy prelude 5 gen. 2.2 vtec i mam to czego chciałem, w nissanie trzeba mieć trochę kasy. Co wy byście mogli mi polecić? Może ktoś miał podobne dylematy. Czasami można znaleźć 200sx do 12/13 tyś zł. Ale skoś ta cena musi się brać. Czy jeżeli szukam za tyle kasy nissana który ma być dla osoby z ciężką nogą to lepiej sobie odpuścić? W podobnym temacie ktoś komuś odradzał sportowy samochód na 1 auto, więc od siebie dodam że spokojnie sobie poradzę, prawo jazdy może i mam od maja ale dużo wkładałem pracy nad techniką jazdy, czytałem, oglądałem (np. na rajdach pracę rąk kierowców i zachowania samochodu) a od kiedy mam prawo jazdy ćwiczyłem. Generalnie szkoda mi już samochodu rodziców, nie jest to stary samochód a opony po mojej jeździe no niestety ale trochę się zużywają co nie wspomnę o zawieszeniu i innych częściach eksploatacyjnych. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---Nie wiedziałem jaki nissan, to kupiłem subaru na rynek usa 2.2 boxer awd. Temat można usunąć/zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...