Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja serwisowa J11 " Ramka okna drzwi"


igelski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na "You+Nissan" dostałem info o akcji serwisowej dla mojego QQ. Dotyczy "Ramka okna drzwi" (PG4BB). Korzystał ktoś z Was z tej akcji już? Jakieś szczegóły czego ona dotyczy? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej nie o to, w serwisie wiedzą tylko tyle że "coś" z ramkami okien wszystkich drzwi... Brak szczegółów póki co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam to samo plus dorzucili mi o ile dobrze pamiętam sprawę haka. Zna ktoś szczegóły o co chodzi. Na razie nie mam czasu na wizytę w serwisie, a chciałbym wiedzieć czy trzeba się z tym śpieszyć......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HAK HOLOWNICZY - ZESTAW [PG4BL]

SYSTEM FEB - CZOŁOWEGO HAMOWANIA AWARYJNEGO [PG4BS]

Ja  dostałem taką informację dotyczącą mojego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dostałem to samo po zalogowaniu sie do You+Nissan.

Jeszcze tydzień temu chcieli od mnie wizytę tylko ws haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem u umówiłem się na piątek.

Powiedzieli mi, że do uaktualnienia mam także soft od radia (co mnie nie dziwi) tylko trochę boje się tego robić bo radio działa jak ta lala nie wiem czy po tej zmianie nie zaczną się problemy (wyznaję zasadę - działa - nie ruszać !).

 

Mają także załatwić sprawę gwiżdżących lusterek.

 

Natomiast o dziwo powiedzieli, że sprawa haka dotyczy tylko aut które miały fabrycznie zamontowany hak holowniczy. Coś nie jestem przekonany czy na pewno.


dzwoniłem u umówiłem się na piątek.

Powiedzieli mi, że do uaktualnienia mam także soft od radia (co mnie nie dziwi) tylko trochę boje się tego robić bo radio działa jak ta lala nie wiem czy po tej zmianie nie zaczną się problemy (wyznaję zasadę - działa - nie ruszać !).

 

Mają także załatwić sprawę gwiżdżących lusterek.

 

Natomiast o dziwo powiedzieli, że sprawa haka dotyczy tylko aut które miały fabrycznie zamontowany hak holowniczy. Coś nie jestem przekonany czy na pewno.

Dziś byłem, wgrali mi aktualny soft od NC2 -D053- (soft coś zmienia w Bluetooth bo skasowało wszystkie sparowane telefony).

Uaktualnili tez oprogramowanie hamulca awaryjnego - nie wiedzą na czym polegały ewentualne kłopoty.

Haka nie ruszali bo go nie mam.

No i zleciłem tez zaległe wyciszenie gwiżdżących lusterek. Trochę się zdziwiłem bo nie demontowali do tego boczków drzwi ale przynajmniej na razie jest lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie softy  miały program powodujacy kolizje na łączach radio-bluetooth.U niektórych użytkowników wieszało sie radio,u innych nie,ale zmienili Ci na tą najnowszą,poprawiona.


Akcja serwisowa Ramka Drzwi to jest jakby dalszy ciąg sprawy z lusterkami.maja coś uszczelniac ,czy zabezpieczać.Ogólnie związane to jest z szumami z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jest kampania "uszczelka drzwi" do wymiany , symbol kampanii PG4BD, oraz wgranie Upgradu soft w radiu kampania PG4BL.

Niestety dzisiaj zalało mi podsufitkę, podczas spryskiwania tylnej szyby wyskoczył wężyk i zalał mi to i owo.Ponoć zamarzły resztki letniego płynu (co może być faktem bo nie używałem spryskiwacza tylnej szyby od jesieni). Ale pomimo posiadania różnych pojazdów w mojej 21 letniej karierze takiego przypadku nie miałem. Niby poprawili mocowanie przewodu !

Edytowane przez romeosoul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy bierzecie info o tych kampaniach? Z You+? Jeżeli tak to w którym miejscu można to znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rejestrujesz się na YOU+ wpisujesz Vin swojego samochodu i powinno Ci się pokazać co dotyczy Twojego wozidełka.

Mnie pokazało ramki drzwi i hak(którego nie mam  więc odpada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na You+Nissan też nic nie wyświetla - a czujniki i hamulec awaryjny już szlag trafił.

Dzisiaj zadzwonię do ASO i się na przyszły tydzień umówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKO29: Ale na www, czy w aplikacji mobilnej. Ja mam wpisany VIN i nic nie widzę (albo patrzę w złe miejsce). Możesz jakiś screenshot pokazać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po założeniu profilu na YOU+Nissan i zalogowaniu się na nim (na kompie) powinien pojawić się komunikat o akcji serwisowej (o ile dotyczy Twojego auta). U mnie po wizycie w serwisie związanej z aktualizacją oprogramowania do systemu awaryjnego hamowania, komunikat przestał się pojawiać. Ciekawe na jak długo, bo widzę, że akcja zaczyna gonić akcję, a wręcz awarie zaczynają się pojawiać. Co tam Karminadel z tym Twoim hamulcem? Całkiem przestał działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w n-tec'u wystepuje również hamulec awaryjny, czy tylko w teknie? Bo już straciłem orientację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@colins: Mój hamulec awaryjny jak i czujniki parkowania - zmieniły komunikat na FAULT (plus pisk po załączeniu silnika oraz dwa komunikaty w dziale: Warnings)

@chaddy - w NTec też on występuje - jest w dziale "Pakiet Bezpieczeństwa" - elektryczny hamulec awaryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@colins: Mój hamulec awaryjny jak i czujniki parkowania - zmieniły komunikat na FAULT (plus pisk po załączeniu silnika oraz dwa komunikaty w dziale: Warnings)

@chaddy - w NTec też on występuje - jest w dziale "Pakiet Bezpieczeństwa" - elektryczny hamulec awaryjny

Ja na swiom profilu "You+Nissan" miałem wcześniej informacje odnośnie tych wszystkich akcji, obecnie mam powiadomienie o akcji " SYSTEM FEB - CZOŁOWEGO HAMOWANIA AWARYJNEGO [PG4BS]". Pewnie jest to ten problem, o którym piszecie, ze swej strony niem miałem do tej pory problemów z czołowym hamulcem awaryjnym (mam wersję Tekna), jedynie przenie czujniki "wyją" jak jest mokro, ale (podobnie jak we wcześniej użytkowanym Renault Scenic III miałem ten sam problem) jak wszystko wyschnie problem znika. Aktualizacja softu w radiu dała wyraźną poprawę - wcześniej radio potrafiło się "zwiesić" i nie reagowało na nic (zmiana źródła, stacji, głośności, etc.) jedynie reset auta (wysiadka i wyłączenie go na kilka chwil) odnosiło skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja N-Tec ma system awaryjnego hamowania. Ja pojechałem na akcję serwisową, bo na YOU+Nissan pojawiło mi się przypomnienie o tej akcji. Wcześniej nic złego z autem się nie działo, teraz, odpukać też nie. Zresztą z tego co czytałem, to ta akcja miała wyeliminować tylko jeden, mały błąd polegający na tym, że system mógł bez powodu uaktywnić się po wykryciu przed pojazdem jakiegoś małego odblaskowego elementu. Nawet wrzucałem tu filmik z netu jak komuś QQ zahamował po wykryciu odblaskowej kurtki przechodnia na chodniku.

Mam nadzieję, że producent w końcu ogarnie te wszystkie elektroniczne zabawki, bo ilość problemów, o których coraz częściej piszecie, zaczyna mnie przerażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wyją czujniki parkowania jak mokro, sucho, mróz i dodatnia temperatura, więcej w wątku j11szalejące czujniki parkowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to nie ten dział ale mam pytanie o spasowanie jakie widac na filmie


1:19 prawy górny róg na przeciw listerka od strony kabiny straszna szpara - czy to tak u wszystkich wyglada czy ten model otwierali łomem
1:19-1:24 tez widać Edytowane przez klimekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma,jest wszystko ładnie spasowane.Po prostu ktoś albo grzebał pod tapicerką i nieumiejętnie złożył.albo tak angole poskładali.Dla tego też trzeba ogladać przed kupnem.Takie sytuacje są jednostkowe.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...