Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja serwisowa J11 " Ramka okna drzwi"


igelski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest krzywo schowek. Tylko jak oglądałem w dwóch innych - miał tak samo. Więc uznałem, że tak powinno być. Ale mi to nie pasuje, nie podoba mi się. Zrobię później zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka sama szpara zarówno od kierowcy jak i pasażera. Idealnie spasowana tapicerka ... i też szumi ponad 100km/.h te typy tak mają  czy uszczelka nie taka  ??  Auto niby nie kwalifikuje sie VINem do wymiany.

Edytowane przez nowakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro szumi to na pewno jest nie tak.U mnie po uszczelnieniu lusterka przestało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj dostałem list powiadomienie klienta akcja serwisowa obramowanie drzwi. Proszą o niezwłoczne skontaktowanie się Dealerem Nissan w celu umówienia terminu kontroli usprawnienia samochodu. Czas naprawy 3h.Operacja ta zostanie wykonana bezpłatnie. Był już ktoś na takiej akcji  :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem list powiadomienie klienta akcja serwisowa obramowanie drzwi. Proszą o niezwłoczne skontaktowanie się Dealerem Nissan w celu umówienia terminu kontroli usprawnienia samochodu. Czas naprawy 3h.Operacja ta zostanie wykonana bezpłatnie. Był już ktoś na takiej akcji  :thumbsdown:

 

Ciekaw jestem jaka pula aut jest tym objęta. Gadałem dzisiaj przez chat z konsultantem w You+Nissan i powiedział, że dla mojego VINu nie ma obecnie żadnej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszło pismo z Nissana ... wzywają do wstawienia sie do serwisu, zrobią dodatkowe zabezpieczenie przeciwkorozyjne ramek drzwiowych . W szczególnych przypadkach (jak inforumją) mógł sie pojawić brązowawy nalot poniżej ramki okiennej !!!!

 

Czyli rdza nam auta zżera , tak jak w Mercedesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą,że to ich selektywna kontrola wyłapała te nieścisłości i nie każdy model jest pod to podciągniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, daj znać, gdy już wybierzesz się z tą sprawą do ASO. Jestem ciekaw na czym polega to dodatkowe zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze, miło mi dołączyć do waszego szacownego grona posiadaczy QQłek :)

 

@colins - byłem na tej akcji serwisowej w styczniu (dostałem powiadomienie w You+Nissan). Usprawnienie polegało na wklejeniu dotatkowych uszczelek na obramowaniu szyb drzwi. Przy przednich to tylko pionowy słupek - jedna uszczelka, tylne drzwi to dwie uszczelki - oba pionowe słupki. Auto chcieli na ok 6 godz (zeby sie wygrzało bo jak stwierdzili to precyzyjna robota i liczy sie estetyka) dlatego zawiozlem dzien wczesniej po pracy, wzialem zastepcze i odebralem na nastepny dzien. Przy okazji zaktualizowali NC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, daj znać, gdy już wybierzesz się z tą sprawą do ASO. Jestem ciekaw na czym polega to dodatkowe zabezpieczenie.

Byłem dzisiaj i powiedziano mi,że jestem już odfajkowany przy okazji przeglądu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo ich umieszczenie dla mnie nic nie wnosi do sprawy. Ale była akcja, zamówili elementy i wykonali zgodnie z instrukcją... Żeby chociaż te uszczelki obejmowały całą ramkę wokół okna ale paski tylko na pionowych słupkach?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to chodzi raczej o te chromowane ramki-listwy drzwi wokół szyb. A to jeszcze co innego. :blink: To ja chyba olał taką ich akcję serwisową. Mi tam nie zardzewieje. ;) Dużo większe pole do popisu dla korozji widzę w podwoziu, które niestety nie jest zbyt dobrze zabezpieczone. :(

Zresztą nie dostałem na razie listu, to może już nie dostanę.

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, że to te zewnetrzne chromy. Jeszcze jak mi powiedzieli szumnie, że muszą zamówić "zestaw elementów" który zostanie domontowany to wręcz byłem pewien! A to takie paski gumy o przekroju może 5x5mm przyklejone dość blisko tej okrągłej uszczelki drzwi. Choćbym nie wiem jak abstrakcyjnie myślał to nie potrafię sobie wyobrazić ich wpływu na cokolwiek... Przy okazji przeglądu muszę ich zmusić do uszczelnienia lusterek bo to jest skandal. A niby mój sie na tę akcję nie kwalifikował! Zastepczy Notes był spoooooro cichszy w środku na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ściema jakich mało... i niby po to mój QQ był 5 godzin w serwisie, dla pasków gumy które bym przykleił w 20 minut. Potem się wszyscy dziwią że nowe auta "takie drogie" , jak serwis sobie liczy 5 x 120 PLN roboczogodzina.

 

A na marginesie jestem po wymianie halogena, pech chiał że go kamień trafił... 650 PLN z wymianą, więc uwaga na to małe kółko.

Edytowane przez romeosoul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Za mała kwota. Pozatym już opona poszła z autocasco i nie wiem jak ma się to do zniżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...