Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Pozycja Home w Menu


lolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy ktoś sie orientuje co to jest Ekran Home, ktory można wlaczyc w menu J11? Pojawia się miedzy zegarami, ale nic tam nie ma....

Szukalem w instrukcji ale znalazlem tylko informacje, że w menu contents selection opcji master settings można włączyć ustawienia wskaźników - Dom..

zastanawiam sie co to u licha jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to po prostu szybkie automatyczne ustawienie navi , z każdego miejsca  na powrót do domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w samej nawi jest taka pozycja. Ja najpierw myślałem, że jest to pozycja, w której są wyświetlane jakieś komunikaty i ostrzeżenia. Ale na to jest osobna pozycja na wyświetlaczu. Chyba sobie dzisiaj pojeżdże na tym HOME ustawionym i zobaczę czy coś się wyświetli.


Dzisiaj pojeździłem pół dnia z ustawionym wyświetlaczem na HOME i... nic. Nic na nim się nie pojawiło.

Więc wysnułem wniosek, iż jest to dla tych, którzy nie chcą mieć na wyświetlaczu jakiejkolwiek informacji - bo ich denerwuje (rozprasza) jak coś tam jest. Takie niby "wyłączenie" wyświetlacza, a przynajmniej jego funkcjonalności.

A tak mają na wyświetlaczu po domowemu - nawet tapeta wyświetlacza przypomina mi dywan :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pojeździłem i też nic....tapeta bez informacji. ...hmmm kurcze jakoś dla mnie to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze to jest ta animacja przy uruchomianiu samochodu ? 

 

wylacz Home i uruchom system

 

wlacz Home i uruchom ponownie system  - moze zobaczysz roznice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...