Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podforum dla QQ J11


kubaad
 Udostępnij

Organizacja forum Qashqai J10/J11  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem za wydzieleniem tematów i stworzeniem nowego subforum dla QQ II J11.

    • TAK - tworzymy nowe subforum J11
    • NIE - nie tworzymy nowego subforum dla J11


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem jedna za starociem,dziwnie się w tym człowiek posuwa.Taki wyindualizowany człowiek z rozentuzjazmowanego tłumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie podzial tylko uporzadkowanie forum jezeli ktos ma [j10] to po co mu informacje o [j11] ?

a jezeli chcesz sie dowiedziec czegos o danym modelu to wiesz dokladnie gdzie tych informacji szukac 

 

nie doszukiwalbym sie tutaj zadnych ideologi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sa tez tematy wspolne dla modelu J10 i J11 np opony zimowe. Albo zapytanie np o jakies dodatkowe zeczy typu kamerki itp. Ja nie widze sensu tworzenia podforum. Lepiej umiescic wszystko w jednym miejscu z wyroznieniem J10/J11 jesli dotyczy to stricte jednego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak fajnie się czytało wspólne QQ a teraz trzeba skakać tu i tam... absolutnie jestem przeciw podziałowi... ktoś niepotrzebnie namieszał  down.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas nie pyta , nie postoi  :whistle:  po J10 zrobili J11 i za niedługo zrobią J12 i wtedy zrobiłby się galimatias vel kogiel mogiel w jednym dziale trzy modele !!!

Uważam za naturalnym rozwojemj modelu Qq forum też powinno rozdzielać tematy .

Przyzwyczajeni że wszystko było w jednym worze ( j10/J11) teraz trzeba przeskoczyć na poziom wyżej do J11 

Pierwsze dwa dni było mi nieswojo , ale poczucie zdrady opuszczenia i wyalienowania nas J10ątkowców  antykauto.gif   :nissan:  przez posiadaczy J11nastek minęło i uważam za usprawiedliwione , bo ileż można czytać pochwał o nowej wspaniałej nawigacji w nowym wspaniałym Qashqaju , a chwalcie się w swoim gronie z dala od nas emot186.gif:nissan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeszcze posiadacz Scenica II - i aktywny uczestnik forum megane.com.pl - to tam też jest podział na forum: SI / SII / SIII (wspólnie dla Megane) - i nikt na to nie narzekał - bo też każdy pojazd z poprzednią wersją miał tylko nazwę wspólną. Ale jak z każdą alternatywą - będą zwolennicy każdej z możliwości. Wolę podział - ale jak nie będzie to nawet sekundy się nie zastanowię dlaczego ktoś tak a tak postanowił - przyjmę wszystko z obojętnością. To tylko i tylko forum - jeszcze tu jest fajnie, bo może za krótko jestem i nie zauważyłem - ale na forach bywam zawsze do momentu, aż ktoś kto ma za dużo czasu zaczyna robić jakieś forumowe krucjaty wobec admina/moderatora, roztrząsnąć za co i dlaczego i od kogo dostał bana i/lub kto powinien być moderatorem, ktoś inny strzeli focha i takie i inne zachowania rodem z piaskownicy lub charakterystyczne dla waginosceptyków chodzących w rurkach :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pod tym względem to tu jest luzik, za co chwała administratorom. Skoro siedzisz na forum Megane (bo i ja tam siedziałem), to sam wiesz jak tam rygorystycznie podchodzą do trzymania się tematów. Strach o cokolwiek zapytać, bo zaraz odsyłają do wyszukiwarki bądź zamykają wątek.

Tu jest dużo zdrowsza atmosfera i bardzo się z tego powodu cieszę. 

Pewnie dlatego, że naszym moderatorem jest kobitka. :wub:  ;)

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zostałam "połaskotana" przez  @colinsa ;)  - nadmienię  , iż  jestem tylko  jedną z ekipy "pomarańczowych" , którzy biorąc czynny udział w prowadzonych dyskusjach - dbają o prawidłowy ich przebieg - zapobiegają (w miarę możliwości  ;) ) kłótniom / rozstrzygają spory między użytkownikami.

Moderator dba również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Naszym zadaniem jest także  pielęgnowanie tego  niepowtarzalnego klimatu, który panuje na Nissan Klub pl:D 

Chcemy , aby to forum było jak jedna wielka rodzina ...  :D 

Rodzina pasjonatów marki   :nissan2: , którzy chętnie wymieniają się doświadczeniami ,

pomagają sobie , wspierają ... a także  ( w miarę możliwości) spotykają w "realu" na różnego rodzaju imprezach integracyjnych... :whistle: 

To przecież razem z Wami tworzymy tak świetne forum , na którym spędzamy tyyyyle czasu  ;) 

Dziękujemy!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak OT małe zrobię , od czego jest "zielona" ekipa , a raczej ekip  hęęę mlot.gif *Skalarku , rybeńko droga cwaniakuje.gif ?

 *Nicknjalnie przekręciłem specjalnie bo mi dopasowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strider....Mówię......wyjaśniam...... bo może nie dla wszystkich jest to oczywiste i mają "problem" ....
a po co komu nerwy?
:)

Myślałam , że "zielony ekip" wszystko wie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wytłumaczycie mi gamonowi co oznaczają te kolory? Żółty, to się domyślam, że dowództwo forum, a zielony? Ochrona środowiska czy ki czort? ;)

Ooo patrz. Jeszcze czerwonych i niebieskich wypatrzyłem. To już nic nie wiem. :wacko:

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony wie :) i wcale nerwowy nie jest tylko Skyllarka podpuścił co by welonem omiotło wokół .36_22_31.gif

 

Collins , pytasz po co zielony ? Nagroda od admina za tfuurczość ot taka promocja absolwent.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do reszty , z czasem sam "dojdziesz" ;) ot i co :)

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak posłodziłem wcześniej Skyller-ce, to może chociaż jakiś różowy dostanę, hehe.

Albo może lepiej nie, bo jeszcze powiedzą żem lizus  :icecream: albo, co gorsza, pewna część rowerowa. ;)

A na inne kolory, jeśli to nie tajemnica, to jak można zasłużyć?

Ilość postów się liczy? Czy jakieś inne zasługi? Bo w FAQ nie widzę wskazówek.

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowy "zaklepałam" już dla Edka :D jako zasłużonego w hejtowaniu Nissana .... - żartuję oczywiście :D
Edziu ... proszę, nie gniewaj się...   :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Edzia ,stworzył bym napis pod awatarem "nissansceptyk"

Edłardo , wybacz tą malutką uszczypliwość ;)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy akcje serwisowe nissana też dzielimy na J10  i J11 - Bo skąd mam wiedzieć czy to dotyczy tylko J11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz sie potworzy mnostwo zdublowanych watkow...i po co to komu? Fajnie bylo jak bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe było fajnie bo jako właściciel J11 uważam że nie ma sensu czytać o problemach J10, którego miałem do miesiąc temu. Teraz interesują mnie wątki o J11, więc po co ma panować chaos...? NIe potrafię sobie wyobrazić po co wszystko miałoby wisieć w 1 worku skoro to 2 różne samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe było fajnie bo jako właściciel J11 uważam że nie ma sensu czytać o problemach J10, którego miałem do miesiąc temu. Teraz interesują mnie wątki o J11, więc po co ma panować chaos...? NIe potrafię sobie wyobrazić po co wszystko miałoby wisieć w 1 worku skoro to 2 różne samochody.

Zgadzam się z przedmówcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe było fajnie bo jako właściciel J11 uważam że nie ma sensu czytać o problemach J10, którego miałem do miesiąc temu. Teraz interesują mnie wątki o J11, więc po co ma panować chaos...? NIe potrafię sobie wyobrazić po co wszystko miałoby wisieć w 1 worku skoro to 2 różne samochody.

popieram w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...