Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hydrografika


driver_kaskader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z was robił hydrografile w 350z ? Ja myślę żeby dać tunel środkowy do zrobienia w białym carbonie bo lakier który kładł lakiernik w lutym zaczyna odpryskiwać w miejscu podgrzewanych foteli. Myślę żeby dać też konsolę środkową w czarnym połysku lub czarnym carbonie do hydrografiki. Pilota od centralnego miałem pomalowanego na biało ale juz 2 razy go malowałem bo schodzi farba nawet jak sie uważa zeby nie nosić w kieszeni nic ostrego. Jakie foty macie ? Jaki koszt wgl usługi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarowno konsole środkowa jak i tunel możesz zamówić z ori carbonu jak masz wersję przedliftowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebay.com

Jak chcesz to wieczorem prześle Ci namiary. Kosztuje sporo ale jest za***iste. Gdybym miał przedlifta już by u mnie siedziało. Do mojego niestety nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę wieczorem tutaj link. Można kupić osobno wszystko ale jest też fajny pakiet - tunel, konsola, obudowa na klamki i coś tam jeszcze ale wszystko do wersji 2003-2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

63yskl.jpg

 

http://www.ebay.com/itm/Carbon-Fiber-Manual-Shifter-Console-Switch-Gauge-Cover-For-03-05-Nissan-350Z-Z33-/291274839034

 

wyglada za***iscie ale za ta cene mam dobrego chinczyka turbine pod maske

 

a hydro tez fajnie wyglada:

 

358043d1384197136-hydro-dipped-center-co

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebay.com aukcja nr 261589398758 - tu macie cały komplecik


Cena jak na carbonik chyba przystępna


Hot Rider to co podałeś nie wygląda źle , ale oni zainteresowani są tylko stałą współpracą lub zleceniami wielkoseryjnymi, więc chyba odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle można zrobić hydrografikę na chropowatej powierzchni, bo przecież Zetki mają chropowatą konsolę środkową?


Zbyt się błyszczy taki Carbon moim zdaniem...

Można go zmatować papierem ściernym lub denaturatem :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hot Rider to co podałeś nie wygląda źle , ale oni zainteresowani są tylko stałą współpracą lub zleceniami wielkoseryjnymi, więc chyba odpad

ogarną zlecenie normalnie, a jak nie to mogę ogarnąć ze swojej strony

 

 

 

A w ogóle można zrobić hydrografikę na chropowatej powierzchni, bo przecież Zetki mają chropowatą konsolę środkową?

sciera sie to a nastepnie daje podkład 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz jaka jest cena takiej hydrografiki na konsolę środkową? Masz jakieś foty tego co miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobione mam na boczkach te panele gumowane przy przelacznikach szyb. Jak bede wgarazu fotke zrobie. W Grudziadzu robie u kolegi ma zaklad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kliknij ładne fotki w dobrym oświetleniu. Ile dales za zrobienie tych paneli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w hydro zrobiona środkową konsole plus tą część w okolicach biegów 

do tego  w dzwiach  te uchwyty co sie zamyka dzwi  

i nazewnątrz na słupkach  za szybą przednią a przed tylną 

tak sie to trzyma dobrze  jednak na tej górnej części  co są te trzy zegary  pod wpływem upału w lecie odpażylo i teraz trzeba to zrobic odnowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku wyglada fajnie a moglbys w wolnej chwili zrobić zdjęcia z bliska? Jestem ciekawy jak wygląda z bliska ta struktura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj firma ze śląska chyba z siemianowic powiedziała mi za zrobienie całego tunelu z podłokietnikiem w białym carbonie + konsola środkowa cała w czarnym carbonie 200zł za wszystko wiec nie jest źle. Jak narazie to nie jestem przekonany co do tego carbonu czarnego na konsole. Najlepiej to chyba konsole dam do pomalowania jeszcze raz na czarny wysoki połysk a tunel na biały carbon zrobię. Ma ktoś popielniczke na sprzedaz alo poprostu leży niepotrzebna ?  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w zetce w ogóle była popielniczka? Mi się podoba czarny carbon. Ty masz Biała zete to u Cb fajnie będzie wyglądać bialy. Długo się z tym schodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hydrografikę wykonuje sie błyskawicznie, wystarczy wpisać w yt. W zetce była popielniczka między fotelami moja lakiernik połamał i nie odkupił. Ja mam już malowane plastiki wiec nie będzie problemu na chropowatej powierzchni nie wiem jak by to wyszło. Firma która zaoferowała mi taka cene 

https://www.facebook.com/prohydrografika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...