Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy jesteś zadowolony ze swojej Maximy ?


Gość strzelec
 Udostępnij


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek Pomorze

Witam wszystkich kupiłem nie dawno maximie a34 3 5 v6 auto ma pare dolegliwości mianowicie przy prędkości powyżej 150 nie zmienia biegu na 5 i traci moc tak jak by coś blokowało silnik a nie jest ograniczony komputerem , Adrian sprawa topór odpaleniu grzeje superlatywach przejechaniu 10 kilometrów zanika ciepło po mimo ze jest ustawiona na 26 i wiecej prosze o pomoc w tych staraniach

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja swoją A33 2,0 V6 (2000 r.) użytkuję od 6 m-cy i oto kilka luźnych spostrzeżeń:

- auto jak na swój wiek sylwetką dorównuje nawet najnowszym produkcjom,

- ten dźwięk silnika V6 powala z nóg - "miłość od pierwszego usłyszenia" ;)

- wersja 2,0 (zgodnie z opiniami na forum) to trochę za słaby motor jak do takiego auta,

- irytująca jest wszechdopadająca korozja - uwaga dla kupujących - oglądajcie auto od spodu bo może was czekać niemiłe zaskoczenie (ja na szczęście byłem świadomy ;) )

- co do mechaniki to w MAXI jak w każdym aucie zdarzają się pewne problemy (m.in. cewki zapłonowe, czunik położenia wału, czujnik stukowy) ale nic co by wyróżniało ją (na minus) od innych samochodów (vide S-klasa),

- problemem są niewątpliwie słabo dostępne (głównie w zamiennikach i używkach) i dość drogie (ASO) części zamienne, co więcej na wiele z nich trzeba dość długo czekać,

a na koniec największy pozytyw - KOMFORT JAZDY, który na dłuższych trasach rekompensuje wszystkie małe niedogodności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

"- ten dźwięk silnika V6 powala z nóg - "miłość od pierwszego usłyszenia"  ;). "          Od 1,5 roku mam A 32 95 r. 2,0 w gazie i jedyne co mnie wkurza to cichy silnik,czasami patrzę na obrotomierz czy V6 pracuję na wolnych obrotach :) Wymieniłem wydech i sprzęgło,zero rdzy na karoserii,do 3000 obrotów spalanie gazu 9,5-10 l.Za cholerę nie sprzedam Tego auta.



Dzisiaj wymieniłem tylne amortyzatory,auto ma na liczniku 285 000 km.Okazało się że były orginalne,od nowości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Witam. Chciałem napisać że chociaż mamy 2015 rok z Maxima nadal jest autem bezawaryjnym i świetnie znoszącym próbę czasu. Moja Maxima to wersja USA 3.0 1995 r. Auto jeździ jak nowe! O wadach jest już napisane wyżej - z biegiem lat nic nie przybywa :) . Co więcej zyskuje coraz więcej zalet w porównaniu do nowych samochodów. Polecam !

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...