Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio wersja Nissan Connect


Pieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi powiedzieć:

 

1) po włączeniu radia jest na dole taki przycisk "LISTA FM" gdzie są jak się domyślam zaprogramowane stacje radiowe i jak je można zmienić / zaprogramować po swojemu ? Np. w Gdańsku powinien znaleźć inne stacje niż w Katowicach - jak to zmienić ??????? usunąć, dodać, itp ????

 

2) W radiu można zaprogramować ulubione stacje pod tymi kwadratowymi przyciskami 1-6 i 7-12 natomiast zmieniając stacje przyciskami w kierownicy przełącza się stacje z "LISTY FM' a nie z ulubionych czyli tych kwadratowych guzików czy ktoś się orientuję czy tak to ma być ??? bo to trochę bez sensu jest - przynajmniej wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lista FM to spis stacji jakie są odbierane na danym terenie. Nie są one zaprogramowane po przyciskami 1-6.

2. Niestety przełączanie stacji na kierownicy nie zmienia na kolejną zaprogramowaną stację tylko na następną wg częstotliwości.

Też uważam, że to bez sensu i powoduje, że te przyciski są praktycznie bezużyteczne ale coż ...., sporo w QQ takich nieprzemyślanych "kwiatków"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że tak z innej beczki .

Czy macie w menu opcję przypisywania funkcji do klawiszy z kiery ?

Może gdzieś głęboko w podmenu jest możliwość zdefiniowania nowych własnych funkcji dla przycisków kierownicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lista FM to spis stacji jakie są odbierane na danym terenie. Nie są one zaprogramowane po przyciskami 1-6.

 

OK ale czy tą listę da się jakoś zmienić czy radio samo sobie ją "zaciąga" aktualizuje w zależności na danym terenie jakie stacje mają np najlepszy sygnał. Ogólnie czy LISTA FM jest w jakiś sposób modyfikowalna przez właściciela czy steruje nią tzw. komputer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista aktualizuje się na bieżąco ale nie wiem jak często. Praktycznie prawie z niej nie korzystam.

Nie można jej zmienić samemu.

 

Czy macie w menu opcję przypisywania funkcji do klawiszy z kiery ?

No takich bajerów to nie przewidziano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapuscilem muzę z USB. Po jakimś czasie zmieniłem zawartość pendriva. Na NC pokazuje zestawienie starych kawałków pomimo ich braku na pendku. Jak je usunąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapuscilem muzę z USB. Po jakimś czasie zmieniłem zawartość pendriva. Na NC pokazuje zestawienie starych kawałków pomimo ich braku na pendku. Jak je usunąć ?

musisz usuna je z "kosza" pen drive'a (podlacz do kompa, zmien ustawienia w kompie na "ukryte pliki" widoczne  - powinny byc na pan drive'e) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...