Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pompa paliwa 3.5 v6 z51


Stanleyc600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, czy pompa paliwa z z50 bedzie pasowac do z51??

 

Dzis rano auto mi nie odpaliwo mimo dobrego napiecia, silnik krecil i krecil ale cisza. W pierwszej kolejnosci mechanik zasugerowal sprawdzenie pompy ale ja w zasadzie nigdzie nie widze tej czesci. Ani allegro ani lokalne hurtownie. Jedynie aso za 3150.....

Na allegro jest pare ale do modelu z50 a z tego co sie orientuje to prawie ten sam silnik??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.po co szukac od razu pompy.zmierz cisnienie na listwie.masz junkersa?czytaj lpg


Witam was, czy pompa paliwa z z50 bedzie pasowac do z51??

Dzis rano auto mi nie odpaliwo mimo dobrego napiecia, silnik krecil i krecil ale cisza. W pierwszej kolejnosci mechanik zasugerowal sprawdzenie pompy ale ja w zasadzie nigdzie nie widze tej czesci. Ani allegro ani lokalne hurtownie. Jedynie aso za 3150.....
Na allegro jest pare ale do modelu z50 a z tego co sie orientuje to prawie ten sam silnik??!jak masz czas zadzwon 604-518-886


witam.po co szukac od razu pompy.zmierz cisnienie na listwie.masz junkersa?czytaj lpg

604-518-886 dzwon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Tak na przyszłość to po co wydawać tyle pieniędzy za nawet używaną pompę paliwa jak można dobrać sobie od jakiejś audi (teraz już nie pamiętam modelu- mogę się dowiedzieć jeśli będzie potrzeba) samą pompkę te same parametry za mniej jak 100PLN tylko trzeba rozebrać sobie i wymienić tylko elektryczną pompkę ;) U mnie śmiga już z 3 m-ce bez zarzutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla bledna diagnoza na gazie auto lubilo sie ksztusic po zimowych nocach, wymienilem swiece inponproblemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...