Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] PB Nie odpala


Gość KariMati

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KariMati

Witam, mam pewien problem. Wczoraj wróciłem do domu nic się nie działo, dzisiaj rano próbuje odpalić, a auto zamiast ruszyć silnikiem rusza zamkiem od bagażnika o_0. Nie mam pojęcia o co chodzi, wszystkie kontrolki ok, radio gra, a on drzwi otwiera. Np jak bagażnik jest zamknięty otworzę drzwi od str kierowcy, przekręcam kluczyk i bagażnik się otwiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

witam,dziś rano ładnie silnik odpalił lecz po pracy nastapił zonk...
Kreci rozusznik lecz w ogóle nie mozna odpalic silnika. elektryka jest, wszystko działa, akumulator wymieniany przed zimą miesiąc temu wiec ok. na popych tez nie odpaliła Przy przekreceniu kluczyka w stacyjce pali się ta zółta lampa silnika i konewka z lejem. Co to moze znaczyć ?

 

almera n16 1,8 2001 r benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lampka od immo ciągle mruga?

sądzę, ze tak.

 

weź dobry zamach i walnij mocno ręką w obudowe stacyjki raz z prawa raz z lewa.. Powinno pomóc.

Ot któraś z kostek w okolicach stacyjki nie łączy.

 

Miałem ten sam problem i rozwiazałem go metodą jak wyzej. Poirytowany uderzyłem i auto odpaliło.

Potem tylko przy najblizszej okazji rozkreciłem obudowe i rozruszałem wszystkie widoczne kostki.

Problem zniknął i oby jak najdłuzej nie wracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...