Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ubezpieczenie nowego samochodu


gregson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale za rok dwa gdy bedziesz chcial isc do innego ubezpieczyciela to moze byc problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukam takiego u którego nie będzie problemu - kilku mam do wyboru ;). Poza tym - za dwa-trzy lata wycena auta może zejść poniżej progu dwóch zabezpieczeń u danego ubezpieczyciela, to tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej. Warta - 2400 PLN, wartość auta oszacowana na ... 80 000 zł (zakup 90 000 zł rok temu) Pakiet (podobno) najbogatszy. 

Edytowane przez seta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w Warcie 1925 zł.Ochrona zniżek,szyb,zagwarantowana stałość wartości samochodu,asistans....pakiet dilerski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proama - 1520 , pełna opcja OC,AC,NW,szyby, oryginalne części,etc. ,  auto wycenione na 83 tysie (bo więcej się nie dało) w dniu zakupu (dałem nieco więcej za auto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiałeś kiedyś odszkodowanie przez Proamę???

W ubiegłym roku po stłuczce(nie z mojej winy) ,w ciągu 2ch tygodni miałem auto naprawione przez Wartę.W tym samym serwisie ,1.5 miesiąca już czekał facet ze stłuczką(też nie ze swojej winy) ubezpieczony w Proamie.A końca przepychanki z blacharnią nie było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiałeś kiedyś odszkodowanie przez Proamę???

W ubiegłym roku po stłuczce(nie z mojej winy) ,w ciągu 2ch tygodni miałem auto naprawione przez Wartę.W tym samym serwisie ,1.5 miesiąca już czekał facet ze stłuczką(też nie ze swojej winy) ubezpieczony w Proamie.A końca przepychanki z blacharnią nie było widać.

 

Mam nadzieję że nigdy nie będę musiał nic z nikim załatwiać , ale uznaję że skoro chce spać w miarę spokojnie to lepiej ubezpieczyć nawet w gorszej firmie niż nie ubezpieczyć wcale. A obiegowymi opiniami się nie przejmuję bo doświadczenie każdy ma zróżnicowane. Nota bene - w ten sam sposób opisaną opinię o Axa też jakiś czas temu słyszałem...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd,częściowo masz rację,ale wolę ubezpieczać w bardziej znanych firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przymierzam się powoli do ubezpieczenia QQ na kolejny (drugi rok).

Na razie wysłałem zapytanie do salonu, gdzie ubezpieczałem auto i pani od ubezpieczeń zaproponowała mi przedłużenie polisy tam gdzie dotychczas.

Czy składka roczna 1969 zł za pełen pakiet, to dobra cena, taka sobie, a może wysoka?

 

Warunki ubezpieczenia są następujące:

- wartość samochodu 74500;

- wersja All risks pełen zakres czyli objęcie ochroną ubezpieczeniową wszelkich zdarzeń powstałych niezależnie od woli Ubezpieczonego (gradobicie,zalanie,pożar);

- brak franszyzy integralnej;

- brak redukcji sumy ubezpieczenia po wypłacie odszkodowania;

- bez udziałów własnych;

- ass na 25000 zł POLSKA zagranica;

- naprawy w autoryzowanym salonie na nowych oryginalnych częściach;

- auto zastępcze 7 dni;

- ochrona utraty zniżki w przypadku szyby – szyba oryginalna;

- 12 miesięcy stała suma ubezpieczenia.

 

Może być czy jednak szukać dalej? :wacko:

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie,dobre warunki ,tanio rzadko  znaczy dobrze , z tym że nie napisałeś ile Masz zniżki na AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuję do swojej polisy i wydaje mi się , że to korzystna oferta.

Czy tanio? Dla mnie -drogo . Dla colinsa pewnie też kiedy jest się tylko "płatnikiem" ! Ale ... oby tak dalej omijało nas "zezowate szxzęście" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodziło o TĄ ofertę że tania( choć droga ona nie jest ,bo za ok. 2,5% wartości auta dostaje dość solidny "pakiet") Po prostu mozna znaleźć taniej ,tyle że, czy lepiej? Ot co miałem na myśli.  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej na pewno, ale nie dużo. Więc podsumowując cena w normie. Dużo to jest wg mnie w granicach 2300-2500 - zaś mi na początku oferowali za... 5500 hahahaha bo niby żadnych zniżek nie miałem (dotychczasowe pojazdy były na żonę). Ale ostatecznie udało się "przepisać" zniżki zony na mnie i za nową Teknę też miałem około 1800-1900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierę to co dają, bo nie chce mi się już szukać.

I tak od 3 dni kupuję olej do QQ i im dłużej szukam, to tym większy mętlik w głowie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisał się tu jakiś nowy klubowy "kolega" o kryptonimie PZU i Tobie radził skoro nie masz czasu abyś zadzwonił na infolinię w/w firmy.Więc ja mu tak odpowiedziałem .

Kiedy mój post wszedł na forum tej kryptoreklamy już nie było ... Nie wiem czy sam to usunął czy też tak czujna jest nasza Administracja ? ;) Wybaczcie że tak to wyszło :(

Ok! Nowy ja gościa nie widziałem,kajam się ,a wpisy usunę OK!?

Myślę ,że na tę grę słów nabrał się też redaktor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakaś kanalia nas tu chciała skłócić. :angry:

Bo normalnie prawie się rozbeczałem, że Nowy tu na mnie jedzie, a ja przecież dla niego (i reszty forum) całe serce oddaję. :D

Zdrówko. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie kochany Skyler-ku !

Myślałem już , że mam jakieś zwidy ...choć dziś ani wcześniej nic nie brałem :)

Cieszę się ,że zapobiegłaś linczowi ... bo mi Koledzy nie uwierzyliby ;)

 

Colins wiedz , że z wzajemnością ...

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem . To nie była krypto ,a reklama całą gębą.

Najlepszego Colinsio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...