Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] 1,5 PB Powyżej 110km nie idzie.


tsu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem jak w temacie powyżej 110km/h nie idzie mimo wciśniętego pedalu gazu do oporu.Na 4 biegu również słabo się zbiera.Byłem u mechanika i stwierdził ,ze to może być przepływomierz,sprawdzil nawet na zamienniku ale podobno problem nie ustal i komputer wariował coś z "uboga mieszanka paliwa".Dodam ,ze raczej na pewno nie będzie, to wina Sondy Lambdy bo ją wymieniałem rok temu.Pytanie czy warto zaryzykowac i kupic orginalna przeplywke nie wiedzac ,że na 100% rozwiąze to problem.

 

Almera N16 72KW 1.5 benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mowił ze błędy nie wyskakują tylko coś z tymi "ubogimi mieszankami "jest.Tak silnikowo do 3 biegu jest dobrze.

 

Chętnie sam bym się zabral za diagnoze kupiłem dziś interfejs http://allegro.pl/obd-2-ii-bluetooth-elm327-ver-1-5-elm-327-android-i4977420121.htmlale nie działa mi z zadnym programem na telefonie więc przy okazji taki maly offtop czy musze jednak inny interfejs zastosować.telefon wykrywa interfejs i paruje urzadzenie ale w programy nie chca sie laczyc z Ecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mowił ze błędy nie wyskakują tylko coś z tymi "ubogimi mieszankami "jest.Tak silnikowo do 3 biegu jest dobrze.

 

Chętnie sam bym się zabral za diagnoze kupiłem dziś interfejs http://allegro.pl/obd-2-ii-bluetooth-elm327-ver-1-5-elm-327-android-i4977420121.htmlale nie działa mi z zadnym programem na telefonie więc przy okazji taki maly offtop czy musze jednak inny interfejs zastosować.telefon wykrywa interfejs i paruje urzadzenie ale w programy nie chca sie laczyc z Ecu.

Też taki sam mam interfejs. Na telefonie używam programu Torque Pro na Andka. Nie ma problemu z połączeniem, czytaniem i kasowaniem. Na kompie używam progsa ScanMasterELM 1.6 - tylko ten u mnie się łączy z interfejsem.

 

Kod do parowania to 1234 :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też taki sam mam interfejs. Na telefonie używam programu Torque Pro na Andka. Nie ma problemu z połączeniem, czytaniem i kasowaniem. Na kompie używam progsa ScanMasterELM 1.6 - tylko ten u mnie się łączy z interfejsem.

 

Kod do parowania to 1234 :)

 

Pozdrawiam

Równiez mam Torque Pro ale nie chce się łączyć z Ecu.telefon paruje sie z adapterem i go wykrywa ale w programie pisze ze nie ma polaczenia z Ecu.Probowalem paroma programami i to samo.Zwroce ten adapter i wyprobuje inny.

Chyba udało mi się znalesc przyczynę całkiem przypadkiem ,zauwazyłem niedawno ze nie pala mi sie obie zarowki stopu dzis wymieniłem obie i samochod chodzi jak rakiet chyba nigdy od kiedy kupiłem tak nie chodził a chodziło o wymiane zarówek stopu...co prawda jedna teraz pali sie za jasno (chyba w trybie stopu) ale ogolnie samochod zapi...az miło.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...