Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mój X dziś oberwał


Sebastia1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

 

Dziś jadąc sobie spokojnie do pracy z przeciwległego pasa ruchu nadleciała rozerwana opona tira i uderzyła mi w przedni zderzak. Zderzak jest cały połamany, wyrwane plastiki nadkola, osłona silnika i wgnieciony intercooler. Policja powiedziała, że jakbym jechał normalnym samochodem, a nie SUVem to nie wiadomo jakby się skończyło bo opona dostała się pod samochód. Na szczęście waga auta oraz ESP zrobiły swoje i nie stało się nic poważnego. Chociaż tyle, że z AC w serwisie Nissana na oryginałach mi zrobią.

 

A niedawno powłokę kwaracową na lakier nałożyłem :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sprawca - kierowca tira uciekł, było ciemno i nikt z CB nie jechał w tamtym kierunku w chwili zdarzenia. Policja była po moim zgłoszeniu w ciągu kilku minut i na S1 (w okolicy zdarzenia) żaden tir nie stał. Tak, jak mi powiedziano tir musiał być pusty i brak opony na naczepie nie był odczuwalny. Innym kawałkiem oberwała osobówka. Nie mogłem również zawrócić, aby pojechać z tym tirem, ponieważ S1 to trasa szybkiego ruchu z dwoma pasami w jednym kierunku przedzielona barierkami, a zjazd na zawrotki był dopiero za 7 kilometrów.

Dlatego muszę korzystać z AC.

 

Poduszki nei wystrzeliły

 

Ze zdjęć dużo nie widać, ale zawsze coś. Po samochodem urwało z zaczepów osłonę termiczną na tłumikiem środkowym oraz osłonę silnika.

w miejscu zdarzenia poszedłem szukać osłony i tablicy rejestracyjnej, ale wyparowały :)

 

 

post-32787-0-06312600-1421824976_thumb.jpg

post-32787-0-98085500-1421824987_thumb.jpg

post-32787-0-52616600-1421824996_thumb.jpg

post-32787-0-70003500-1421825004_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...