Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Reflektory po lifcie do wersji sprzed? parę pytań.


porterpce

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam pare pytan:

1. pisalo na forum ze mozna reflektory z nowej wersji przelozyc do starszej tlyko trzeba wyciac jakas blaszke , prawda to?

2. pisalo tez ze gdzies ejst instrukcja na forum jak to zrobic ale nie udalo mi sie znalesc ;/

3. czy idzie wymienic odblysnik w starej lampie , idzie go kupic? czy lepiej kupic caly reflektor?

pozdrawiam Patryk

p.s. Almera 2,2 2001 r

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego porterpce mogę Ci podpowiedzieć co do 3. Odbłyśnika jako tako samego nie kupisz. Chyba że z rozbitej lampy,i efekt świetlny będzie taki sam!

Rozklej sobie lampy i poszukaj w okolicy zakładu metalizacji próżniowej, odnowią Ci powłokę i będziesz miał ori "new"sztuke! ;-)

Albo jesli nie chcesz się bawić sam możesz odesłać cały reflektor do firmy regeneracji reflektorów. N.p.

http://www.tmcmc.pl/...cja-reflektorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem juz takie miejsce u mnie w okolicy :D napisalem mejla ciekawe z jaka cena wyskocza za 2 sztuki bo jednej chyba nie ma sensu robic ;p

a moze ktos wie czym i jak mozna samemu wypolerowac  lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbłyśnikom sam nic nie zrobisz - co najwyżej spowodujesz jeszcze większe zmatowienie warstwy odblaskowej,
natomiast sam klosz (tą przeźroczystą część) możesz jak najbardziej sam próbować wypolerować. słyszałem że pasta do zębów (wybielająca) działa zadowalająco, lub kupić specjalne pasty polerskie. tylko to kosztuje dużo czasu i wysiłku.
[powinieneś wcześniej sprawdzić na jakimś mało widocznym miejscu jak reaguje dany środek polerujący z twoim kloszem, żeby nie było gorzej jak jest] jeżeli lampy są z tworzywa unikaj acetonu i tym podobnych środków. widziałem mleczne lampy po 'wypolerowaniu' acetonem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem juz takie miejsce u mnie w okolicy :D napisalem mejla ciekawe z jaka cena wyskocza za 2 sztuki bo jednej chyba nie ma sensu robic ;p

a moze ktos wie czym i jak mozna samemu wypolerowac  lampy?

 

Np. mój post 1898 z fotkami w tym temacie http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/49313-co-dzisiaj-zrobi%C5%82e%C5%9B-w-swoim-auciedla-swojego-auta/page-95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Regeneracja reflektorów w Swarzędzu 150 zl sztuka na plastik 200 na aluminium i spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...