Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotele nissan 350z


Arnold 350z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim ! :)

szperałem dosyć długo na forum i nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie niestety dlatego postanowiłem założyć nowy temat . Mam nadzieję , że nikt się nie pogniewa :P

Otóż jestem szczęśliwym posiadaczem 350z lecz nieszczęśliwym posiadaczem foteli welurowych i tu rodzi sie moje pytanie :

Czy fotele skórzane oryginalne jakie były montowane w zetkach wraz z ogrzewaniem będą pasowały do mojej ubogiej wewnętrznie zetki ? Widzę pod fotelem , że jest tam jakaś wolna wtyczka i to mnie zastanawia czy wystarczy kupić fotele z ogrzewaniem i zamontować guziki i jest ta sama wiązka i będzie wszystko hulać ? Czy wiążą sie z tym jakieś komplikacje ?

Miał ktoś podobny problem może albo wie cos na ten temat ? 

Zetka z 2005r produkcja EU 

Z góry dzięki za pomoc ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  fotele beda pasowac , ale pytanie jaka wiązkę masz pod fotelami?? 

z reszta nawet jak jej nie bedzie to podłączenie ogrzewania nie jest wybitnie trudne tylko musisz dokupic przyciski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  fotele beda pasowac , ale pytanie jaka wiązkę masz pod fotelami?? 

z reszta nawet jak jej nie bedzie to podłączenie ogrzewania nie jest wybitnie trudne tylko musisz dokupic przyciski 

Jest taka jedna wolna kostka na 4 bolce cienkie . Wystarczy kupic same guziki do ogrzewania ? Jest tam w panelu środkowym wiązka do wpięcia tych guzików? Jeśli tak to za***iście

Też myślałem o obszyciu ale usłyszałem cenę bliską 2k to troche mnie to sprowadziło na ziemie :P plus do tego alcantara sie wyciera szybko dosyć :<

Swoja droga te materialowe lepiej trzymaja na zakretach - ja na Twoim miejscy bym obszyl je i np boczki dal skorzane a srodek w alcantare zeby d*pa nie latala na boki.

 

No wiesz zawsze się możemy wymienić jeśli masz skórkę haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zamiast kupować seryjne stołki...poszukaj jakiś fajnych kubłów + pasy :)

 

Takie klimaty:

10256928_412688652215504_255584545356178

 

Jak mi sie marzą kubły Sparco / Racaro :o

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zastanawia mnie ta zeta z arkadii stoi jakby nie ruszana zawsze . Mam ochotę zabrać mu z niej wszystko hah :D Jak będe zdesperowany w poszukiwaniu kółek na lato to przyjade i zostawi mu moje seryjne 18 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest auto typa z Mongoli, który wyjeżdża w ciepłe dni a tak to czyści auto, plus ma z dwa inne


skórzane fotele są beznadziejne, poza elektryczną regulacją więc więcej plusów niż minusów dla zwykłych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy przyjeżdżamy z laweta po nią ? :D zrobi sobie nową 


to jest auto typa z Mongoli, który wyjeżdża w ciepłe dni a tak to czyści auto, plus ma z dwa inne


skórzane fotele są beznadziejne, poza elektryczną regulacją więc więcej plusów niż minusów dla zwykłych

Skóra to skóra a nie welur... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra tylko ładnie wygląda :)

 

Kupuj fajne kubły + pasy ;). Będzie lepszy efekt niż skórzana seria + większa praktyka a do tego +20 do lansu na mieście   :icecream:  :icecream:  :icecream:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli i tak chcesz zmienić fotele to jesteś idealnym kandydatem do kubełków i 4 punktowych pasów, no chyba że Ci się to nie podoba, ale moim  zdaniem kubełki Sparco robią robotę


Gdybym miał welur poszedłbym w kubły , a tak to trochę szkoda mi moich pomarańczowych

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ,że tak się skończy haha

dosyć , że mam sprężyny h&r -30 mm na lato będzie 19 cali to jeszcze kubełki wychodzi na zero komfortu :P 

Znacie jakieś dobre strony / sklepy gdzie sprzedają kubełki w rozsądnych cenach ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządne kubełki np. Sparco kosztują sporo, ale jak chcesz taniej to zainteresuj się Mirco - są tanie i nawet ciekawe można znaleźć


Na racingforum chciałem kupić racelogic performancebox ale znalazłem tylko kilku chętnych na kupno, a nikogo na sprzedaż :thumbsdown:


4992645293 - np. taki nr aukcji na allegro - dobry stosunek ceny do jakości i wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4992645293 - np. taki nr aukcji na allegro - dobry stosunek ceny do jakości i wyglądu

Przeznaczony dla osób wzrost : 180 cm

Ja mam 192 :D 

Raczej takich "no name" nie chciał bym kupować , a że produkt polski to tym bardziej mnie jakoś odpycha ;p 

Jeżeli już to bride wydaje mi sie najrozsądniejszym wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten produkt polski ma homologacje FIA więc absolutnie w niczym nie odstaje od OMP czy SPARCO... Jeśli chodzi o bezpieczeństwo czy tworzywa z jakich jest wykonany.


Do jazdy na co dzień przydały by się fotele sportowe a nie rajdowe/wyścigowe właśnie jakieś Sparco albo Revaro:

1239968989_PqGqH_A-62ba08ea975c7e7f97d1e

 

P10207151.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze za***iste!


Ale ogolnie seryjne fotele trzymaja na tyle dobrze w ciasnych i szybkich zakretach ze mi troche szkoda $$$ na ten mod. Na rakietowej nienarzekalem i nie rzucalo mna po calym aucie...zobaczymy za 2 miesiace jak na wyrazowie bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam seryjne skórzane pomarańczki i nawet mi do głowy nie przyszła myśl zmiany. Raz ,że wygodne na co dzień ,dwa do szybszej jazdy jak najbardziej są wystarczające ,mają fajne trzymanie boczne. No chyba ,że ktoś chce fotele typowo rajdowe i zetką lata przede wszystkim po torze to wtedy rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego auta w tym momencie wysiada sie ch*jowo a co dopiero z kubla i to na np waskim paringu gdzie dzwi nie otwieraja sie na pelna szerokosc...kto nie siedzial i nie wysiadal tak to nie o czym mowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy np. Skodzie Octavi I owszem trzymaja zadowalajaco !

Ale wsystarczy szybsza jazda a kolana bola od zapierania sie :D

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...