Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotele nissan 350z


Arnold 350z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jak fotel trzyma sporo zależy od wagi bo jak ktoś jest chudy jak kabel od odkurzacza to nawet w OMP Hte-One będzie nim rzucać po kabinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy posiadający skórzane fotele - nie grzeją Wam się plery od tej skóry? Ja mam jakieś słabo obszyte fotele i wystarczy, że przejadę się pół godziny i lekko koszula mokra. Zaznaczam, że jestem tak wysportowany, że zwykle się nie pocę ani też nie jaram się samym wsiadaniem do Zetki tak bardzo, żeby od razu rosić pot po plecach niczym dziewica przy początku gry wstępnej... Kiedy np. śmigam służbową gablotą wychodzę suchy i świeży jakbym dopiero wskoczył w ciuchy...

 

Pytanie nr 2 - czy myślicie, że te polskie fotele wklejone w wątku na 1 stronie (nr aukcji allegro) będą lepsze pod tym względem?

Edytowane przez Sekret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skóry w nissanie i vw i nic takiego się nie dzieje chyba że na dworze jest +30 albo auto stoi na słońcu , wtedy odpalam parę minut z klimą i jest git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Jak wiecie po zmianie foteli na kubelkowe przestają działać w zetce poduszki. Ż początkiem tego sezonu będę chciał to ogarnąć ale potrzebuje kilku informacji. Przypomnijcie mi jakie poduszki mają oryginalne fotele w zetce, czy są też napinacze i czy auto ma informacje (pika) jak na fotelu pasażera siedzi człowiek nie zapiety pasami? Nie wiem czy ma to znaczenie ale chodzi mi o wersję revup fotele skórzane Orange pack choć sądzę że wszystkie mają tak samo

Może ktoś sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...