Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T32] vs reszta świata


perkozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3.2 DiD to nie jest udany model silnika. Niestety bo skrzynia SS4 jest genialna.

 

 

No Pajero to bym raczej zestawil z Patrolem. Natomiast wydawalo mi sie, ze gdyby powstalo nowe Terrano (ale nie to co teraz jest kopia Dacii Duster) to byloby takim odpowiednikiem Outlandera. Ale jak widze sie mylilem :)

 

Jaki model masz na myśli? Odpowiednikiem Terrano jest Pathfinder

Edytowane przez sq9mcs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies w sieci kilka miesiecy temu pokazali nowego Terrano.

Cos takiego: Terrano

 

no bez jaj :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Pajero to wyższa klasa to ja dziękuję za taką klasę. Ojciec miał Pajero w wersji Dakar z 2012 r, 3,2 diesel i modlił się, żeby mu się leasing skończył, żeby mógł sprzedać tą paść. Możecie wierzyć lub nie, ale od 2012 roku były tylko 4 m-ce ciągłej eksplatacji bez awarii

 

O własciwościach terenowych nie wspominam, bo są zaj..... :)

PAJERO  to nie jest wyższa klasa a zupełnie inna..klasa.. :)

Dla mnie obecny T32 nie ma nic wspólnego ze swoimi poprzednikami i chocby mial nawet wiekszy i lepszy silnik na pewno go nie kupie.

T30 i T31 maja swoj orginalny urok kanciastego auta ,chyba najlepsze wlasciwości terenowe pomiedzy SUV-ami z tego okresu produkcji,osobiscie bardzo mi sie podoba.

Mocno zastawiam sie co po obecnym T31 kupie i jest problem..

Podchodza mi wygladem Jeep-y ,Freelander czy Dodge Nitro a kompletnie nic z z innych aut ,ktore mozna by klasyfikowac jeszcze jako SUV-y..

Po cichu licze ,ze moda na okragłe,jednakowo wygladajace bulwarówki niebawet minie..

P.S.

gdybym dziś sprzedał swojego T31 to tak na szybko kupilbym chyba VW Amaroka..bardzo mi sie podoba ..

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, T31 w benzynie bedzie Ci ciezko znalezc. Na allegro to 3% wszystkich t31. W przypadku pathfindera jest ciut lepiej, ale szalu nie ma. No i ciekawe ile to wciaga ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patek 2.5 diesel u znajomego na trasie kraków monachium miał średnią 11,5l (jechał za mną x31 2.0dci 7,5l). Benzyna pewnienie nie schodzi poniżej 12l przy delikatnej nodze.

Edytowane przez marcinok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wciąga 9-10.5L w trasie ale przy delikatnej nodze i automacie. 9.0L udało mi się osiągnąć na trasie Kraków-Władysławowo, przy prędkościach 100-120km/h. Miasto 12-13.5L. Generalnie przy wadze 2310kg to i tak niezły wynik. Chociaż zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o spalanie, spisuje się model z silnikiem 2.5 191KM, lub 3.0 V6 236KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

 

Test wg. mnie dość słaby.

 

Brak realnego testu 0-100 i podobnych, brak testu hamowania.

 

Brak testu w terenie, zwłaszcza napędu, czy włączonej opcji LOCK.

 

Wywody,  że jest źle że X-trial podobny jest do QQ też są zbędne. Co mają powiedzieć właściciele Audi A8 , skoro ja patrzę na budę i widzę przerośnięte A4, tylko o gorszych proporcjach?

 

Ciekawi mi sprawa kamer. U mnie widać dużo lepiej. Pasy na drodze, inne auta, przeszkody, chodnik, a posiadam też ten system (KR-52). Tam można regulować ostrość, kolor, jasność , no i ważne- kamery co jakiś czas trzeba przecierać.

 

Czy wszyscy użytkownicy T32 mają takie słabe kamery ?

 

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło teren typu droga leśna.... :devil:  Chociaż można by zrobić podobny jaki Zachar zafundował Dacii. Jakoś tam po tych kamolach Dacia przejechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na yotubie jest film na którym nowy x robi wjazd pod oblodzoną / ośnieżoną górę pod którą rav 4 stoi w miejscu i się ślizga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na yotubie jest film na którym nowy x robi wjazd pod oblodzoną / ośnieżoną górę pod którą rav 4 stoi w miejscu i się ślizga.

 

To jest po prostu niesamowite. :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie samowitego w teście porównawczym napędu nowego x-a i rav4 . Taki sam test jak każdy inny :) . Czy zrobią go nasi "fachowcy" czy inni, efekt taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja co prawda nie pomogę , ale odbyłem Sorento V6 Limited 2015 model jazdę testową i przynajmniej w tej wersji to auto jest wyżej pozycjonowane niż XT, Sorento naprawdę ciężko coś było zarzucić. W ostateczności nie kupiłem, bo szukałem auta ciot większego, i cena tej wersji była bardzo wysoka, zdecydowałem się na Patha R52, droższego, ale większego. Według mnie Sorento Limited jakościowo może nawet jest lepsze niż Pathinder 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R52 i R51 to dwie różne bajki. R51 samochód na ramie z porządnym 4x4 i reduktorem, R52 to już niestety zwrot bardziej w stronę SUV'a niż terenówki. Kazik wrzuciłbyś jakąś fotkę swojego R52.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan nie miał pomysłu na R52, więc wziął  SUVa Infiniti QX60, trochę budę przerobił i mamy R52, dość luksusowy SUV o wielkości w środku Audi Q7. Kiedyś wrzucę fotki , ale na dziale Patha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomyliłem się. Nie zwróciłem uwagi, że mowa o tym nowym R52. On chyba w Polsce nie jest dostępny?

 

 

Nie jest. Na chwilę obecną tylko USA i RU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...