Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T32] vs reszta świata


perkozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem, ale nie ma żadnych informacji na temat radia i głośników. Dzisiaj będę widział się z bratem to poproszę go żeby sprawdził w systemie części zamiennych, to może będzie coś na temat rozmiarów głośników i samego radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz "rodziny", zależało mi na komforcie tylniej kanapy. Dlaczego w CX5 , RAV4, czy CRV oraz nawet w outlanderze nikt nie zrobił regulowanego nawiewu na tylnią kanapę . Latem porażka. W cx 5 z tyłu jest tyle miejsca co kot na płakał. Nawet kanapa tylnia nie jest regulowana. I to przeważył na tle konkurencji. Pomijam aspekty bardzo niewygodnych siedzeń w CRV czy paskudnej deski w Rav4. Osobiście na paliłem się na Outlandera, ale żona groziła rozpadem małżeństwa :)

Edytowane przez RATLOX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zarzut w stosunku do X-traila, ale czasem jest dużo bardzo miejsca z tyłu, a bardzo niewygodnie patrz Pathfinder... ;) Będę monotematyczny, ale w XC60 miejsca jest stosunkowo mało i dość wygodnie.

 

 

Bez urazy, ale żona miała rację... :D

 

Nie wygodnie z tyłu w Patku?! Skąd taki pomysł. Moje dzieciaki uwielbiają tylną kanapę. Nawet żona zajmuje miejsce z tyłu więc z przodu podróżuję sam. Ale fakt miejsca jest tyle że ho ho. I właśnie dlatego kupiłem Patka. Poza tym bardzo dobrze rozjeżdża śnieg, pieszych inne samochody na drodze, koty, szczury inne zwierzaki które akurat nie zdążą przejść w miejscu niedozwolonym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba trabant był mniej awaryjny .  

Opowiedz nam w takim razie w czym tkwi problem.

Edit: Poczytalem o twoich problemach w innym temacie, faktycznie masz z nim problem... :(

Edytowane przez BarracuDa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zarzut w stosunku do X-traila, ale czasem jest dużo bardzo miejsca z tyłu, a bardzo niewygodnie patrz Pathfinder... 

 

no coś ty piszesz za herezje ? ,z tyłu jest bajka, gdyby nie to że ciągle sam jeżdżę to wolałbym mieć kierowce i kazać się wozić z tyłu :-)

 

rozsiadasz się sobie na wygodnej skórzanej wentylowanej kanapie, możesz sobie włączyć podgrzewanie pupy, masz podłokietnik z uchwytami na napoje,  bajerancki system audio/video, gdzie  każdy może oglądać to co chce i słyszeć co chce (słuchawki BT w standardzie). 

 

 

PathySeating.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tobie :dribble:  do tego napęd na cztery łapy i automat 6biegowy...podgrzewana kierownica..klimatyzowane fotele... takie dodatki których w t32 nie znajdziesz... ale tanie to nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zdecydował się to na pewno będzie to używane auto max roczne ale i tak roczne Santa Fe to koszt innego nowego w max wypasie...

Mój wybór zawęża się do kilku modeli samochodów..

 

Xtrail T32

Grand Santa Fe

Ford Kuga

 

I coś co zupełnie nie jest w moim typie ale jest praktyczne Smax

Minusem T32 jest skrzynia automatyczna która nie występuje z napędem 4 koła oraz silnik który przy mocnym załadunku może być za słaby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie XC60? :P

 

T32 w przyszłym roku dostanie 2.0 dCi...

Tak też słyszałem u siebie we wsi.. i być może napęd właściwy więc jest szansa..

 

Volvo to klasa premium ..Cenowo inna liga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kto dzisiaj chciałby kupić auto z wypasem podstawowym :turned:

Co do kosztów to wez pod uwagę ceny serwisowania i ewentualnych części , Hyundai daje 5 lat gwar ale wiadomo,że nie na wszystko jednak ceny nie serwisowania nie zwalają z nóg tak samo jak w Nissanie.

Jak jest w Fordzie nie wiem.

Poza tym Volvo chyba jest mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej klasie jest wszystko co potrzeba.

Poza tym każdy wie, że 7 lat Kii i 5 lat Hujadaja to ściema. Jest wiele wyłączeń. A na przeglądy 5-7 lat jeździsz. I te po 100 tys. są bardzo drogie już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi gwarancjami to fakt,kolega ma IX35 i np na radio gwarancji nie ma :rofl:

Trzeba się dowiadywać jak to jest ,ja nie skreślam Santa Fe tak samo jak T32 , liczę na to że lifting wiele zmieni/światła dzienne oraz lampy z tyłu ala lexus :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast wystarczyłoby mieć skórę grzaną i automat oraz kanapa regulowana i jeśli miałbym kupować auto to im więcej tym lepiej bo gadżety umilają życie ...Szczególnie przy sprzedaży :)

Czy Kuga jest mniejsza od XC60? Jak będzie już czas na to to wszystkimi z tych samochodów porobię testy a pewnie przyjdzie coś owego do głowy, czas mam a w sumie nic mnie nie goni bo QQ swoją bezawaryjnością oraz oszczędnością wiele u mnie zyskał :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam Kuga i XC 60 są na tej samej płycie podłogowej.

 XC 60 projektowane było w czasie kiedy Volvo należało do Forda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...